Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Jak válka zahýbe s cenami nemovitostí? Realitní trh očima expertů

18. 3. 2022
 233 895
2 komentáře

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Bylo by dost divný, kdyby se to neprojevilo, bude to mít citelný vliv jako na všechno. A pronajme se i to, co třeba roky nemohlo najít svýho nájemníka, protože nouze bude hluboká. Na začátku roku jsme dávali u M&M byt do pronájmu a nájemníka jsme hledali asi měsíc, mít ho tam teď, tak se podle mě najde do týdne jako nic, ale záleží samozřejmě i na lokalitě.

Nahlásit
-
3
+

Diskuze

Doufám, že ceny za nemovitosti půjdou dolů, ale to si přeju už strašně dlouho. Už v době covidu jsem si říkal, že to nemůže vydržet a ony ty ceny šly ještě nahoru, takže těžko něco predikovat. https://www.penize.cz/nakup-a-prodej-nemovitosti/426042-majitel-mm-reality-poptavka-po-nemovitostech-nabrala-zbesile-tempo tady psali už minulý rok, že není dostatek bytů, takže ono pak s tou cenou nejde nic moc dělat.

Nahlásit

-
1
+

Bylo by dost divný, kdyby se to neprojevilo, bude to mít citelný vliv jako na všechno. A pronajme se i to, co třeba roky nemohlo najít svýho nájemníka, protože nouze bude hluboká. Na začátku roku jsme dávali u M&M byt do pronájmu a nájemníka jsme hledali asi měsíc, mít ho tam teď, tak se podle mě najde do týdne jako nic, ale záleží samozřejmě i na lokalitě.

Nahlásit

-
3
+