Předplatné časopisu
Finmag do schránkyPředplatit časopis 

Diskuze: Jak válka zahýbe s cenami nemovitostí? Realitní trh očima expertů

Přihlášení do diskuze

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Bylo by dost divný, kdyby se to neprojevilo, bude to mít citelný vliv jako na všechno. A pronajme se i to, co třeba roky nemohlo najít svýho nájemníka, protože nouze bude hluboká. Na začátku roku jsme dávali u M&M byt do pronájmu a nájemníka jsme hledali asi měsíc, mít ho tam teď, tak se podle mě najde do týdne jako nic, ale záleží samozřejmě i na lokalitě.

Nahlásit
+3
+
-

Doufám, že ceny za nemovitosti půjdou dolů, ale to si přeju už strašně dlouho. Už v době covidu jsem si říkal, že to nemůže vydržet a ony ty ceny šly ještě nahoru, takže těžko něco predikovat. https://www.penize.cz/nakup-a-prodej-nemovitosti/426042-majitel-mm-reality-poptavka-po-nemovitostech-nabrala-zbesile-tempo tady psali už minulý rok, že není dostatek bytů, takže ono pak s tou cenou nejde nic moc dělat.

Nahlásit

0
+
-

Bylo by dost divný, kdyby se to neprojevilo, bude to mít citelný vliv jako na všechno. A pronajme se i to, co třeba roky nemohlo najít svýho nájemníka, protože nouze bude hluboká. Na začátku roku jsme dávali u M&M byt do pronájmu a nájemníka jsme hledali asi měsíc, mít ho tam teď, tak se podle mě najde do týdne jako nic, ale záleží samozřejmě i na lokalitě.

Nahlásit

+3
+
-