Předplatné časopisu
Finmag do schránkyPředplatit časopis

Diskuze: Radost z pádu Babiše střídá strach z ODS. Co čekat od Fialy?

Přihlášení do diskuze

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Takže ak ODS opustí všetky pravicové hodnoty ako nízke dane, deregulácia a nižšie sociálne transfery bude konečne svet v poriadku. Mám pocit že kmeňový volič ODS by mal iný názor. Nevadí mi keď má niekto iný pohľad na svet, ale vadí mi keď ho niekto považuje za jediný správny a všetko čo nezapadá treba zmeniť.

Nahlásit
+151
+
-

Fiala je tak natěšený na premierování, že vůbec netuší, co ho čeká.

Nahlásit

+7
+
-

Od krále slepence lze očekávat jen politické /nebo politologické?/ lepivé fráze.

Tipuji, že největší úspěch p. Fialy bude snížení růstu státního dluhu z 2,5 bilionů na 5,2 bilionů. Po inflační korekci to bude snížení o 6 procent. Důchodci, budete mít teď větší výběr: jíst nebo topit.

Nahlásit

+85
+
-

Miluji filosofické bláboly, že klasická ekonomie je v dnešním světě přežitek. Je přežitek možná tak v Eurozóně, která se dluhy jižního křídla zahnala do kouta a teď nemá jinou možnost, než se modlit za pokles inflace. Protože jiné EKONOMICKÉ nástroje jí už nezbyly. A ano, takové archaismy jako šetření, růst úrokových sazeb a ekonomický růst tam opravdu jsou mimo realitu.

Nahlásit

+125
+
-

Fiala je klouzek.

NahlásitZobrazit komentovanou zprávu

+146
+
-

ODS je moc slabá Fiala je moc velký slušňák. Šéfovat tomuto slepenci může jen takové hovado jako byl Kalousek.

Nahlásit

+23
+
-

Včera jako dnes na ODS s**e pes!!

Nahlásit

+140
+
-

Komentář nereflektuje skutečnost, že ODS, i kdyby nakrásně chtěla prosazovat svou starou ekonomickou vizi, což zdaleka není jisté, ale i kdyby, tvoří i s TOP09 menší polovinu stávající vládní koalice. Přítomnost lidovců a pragmatických starostů patrně bude tyto tendence významně korigovat. A to nemluvě o populisitických tlacích stále silného ANO a obav z dalších senátních a prezidentských voleb. Myslím, že si to vedení ODS uvědomuje a p. Fiala má širší záběr než ztroskotat na bigotních ideálech.

Nahlásit

+16
+
-

Takže ak ODS opustí všetky pravicové hodnoty ako nízke dane, deregulácia a nižšie sociálne transfery bude konečne svet v poriadku. Mám pocit že kmeňový volič ODS by mal iný názor. Nevadí mi keď má niekto iný pohľad na svet, ale vadí mi keď ho niekto považuje za jediný správny a všetko čo nezapadá treba zmeniť.

Nahlásit

+151
+
-

Chybi me tam "Ne, jinak bych ji nevolil...". Zmanipulovana zelena anketa... ??

Nahlásit

+128
+
-