Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Skandál, který nevyšel. Harry s Meghan britské impérium neohrozí, chybí jim uvěřitelnost

23. 3. 2021
 58 650
11 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Z amerických moderátorů jsem sledoval lidi jako byl Larry King, nebo je Fareed Zakaría. Jméno Oprah Winfrey jsem sice registroval, ale nikdy jsem neviděl její pořad. Konec konců současný "skandál" Oprah/Megan/Harry ukazuje, že jsem o nic nepřišel. Rovněž rod Windsorů je za okrajem mých zájmů, takže si nedovolím komentovat konkrétní situaci.
Co ale mně přijde už naprosto otravné, je způsob, jakým lze udělat z naprosto normálního dotazu předmět politické nekorektnosti. Přece když v rodině někdo otěhotní, tak je normální bavit se o tom, jaké asi bude pohlaví dítěte. Stejně legitimní je téma barvy kůže budoucího dítěte, pokud připadá v úvahu více možností. To, že z přirozeného dotazu, přirozeného tématu hovoru dokáží PC aktivisté udělat ideologický a později i politický nástroj na rozdělován společnosti, je známka degenerace společnosti. Stejné metody používali fašisté, nacisté, maoisté, komunisté a podobně. Jak napsal nebožtík Carlin už někdy před 15 lety: "Political Correctness is Fascism Pretending to be Manners!" . Bohužel není vidět cesta jak z toho ven. Spíš se můžeme těšít na to, že genderová policie začne šikanovat lidi i za otázku na pohlaví dítěte.

----

P.S. Pane Plesko, co takhle článek na téma "Political Correctness Gone Mad" nebo "Has political correctness gone too far?" . Nebojte se, dělám si legraci. Vím, že něco takového by ve finmagu neprošlo :D

Nahlásit
-
155
+

Diskuze

https://partnersmedia.cz/finmag/o-nas

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

He he. To mě pobavilo. Díky.
Český njůs moč nesleduju, to je pravda.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Není za co.
Vy jste tady asi dlouho nebyl, že? To je takový místní "folklór" okrajově související s původním tématem.
https://youtu.be/xFxJtuHx0Vo

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

šéfredaktor?

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Trefné.
Dotaz....kdo je pan Pleska?

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

Má pravdu předseda. Díky za opravu.
O jaké částce hovoříte?

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Máto to popletené. Nebyl to princ Phillip, ale princ Andrew, a ani ta částka nesedí.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
4
+

To se nám ten liberalismus ale zvrtnul...
To bylo řečí, pamfletů i celých knih o toleranci, Rozumu, boji proti "fanatismu", "zničte hanebnici"

Nahlásit

-
0
+

Princezna a celebrita brečí do klína mediální magnátce, jak je na ni svět ošklivej.
To mě pos....

Jestli by něco mělo mít kapacitu výrazně pošramotit královskou rodinu, tak je to skandál kolem prince Filipa a jeho výletů na Epsteinův ostrov za účelem obcování s nezletilýma otrokyněma.
Ale do toho média nešťourají. Možná jejich vlastníci a sponzoři rovněž mají za nehtama? Viz hot mic video ABC reportérky, která horuje nad tím, jak jí utekla zpráva století, když ji nedovolily udělat rozhovor s jednou z Epsteinových, Filipových obětí. S odůvodněním, že by je pak královská rodina nepustila na královskou svatbu.

Takže celé to Meghan woke bullshit vypadá spíš jako kouřová clona a diverzifikace assets. Když padne Buckingham palác, rod bude dál vládnout na Woke hill.

Nahlásit

-
0
+

Z amerických moderátorů jsem sledoval lidi jako byl Larry King, nebo je Fareed Zakaría. Jméno Oprah Winfrey jsem sice registroval, ale nikdy jsem neviděl její pořad. Konec konců současný "skandál" Oprah/Megan/Harry ukazuje, že jsem o nic nepřišel. Rovněž rod Windsorů je za okrajem mých zájmů, takže si nedovolím komentovat konkrétní situaci.
Co ale mně přijde už naprosto otravné, je způsob, jakým lze udělat z naprosto normálního dotazu předmět politické nekorektnosti. Přece když v rodině někdo otěhotní, tak je normální bavit se o tom, jaké asi bude pohlaví dítěte. Stejně legitimní je téma barvy kůže budoucího dítěte, pokud připadá v úvahu více možností. To, že z přirozeného dotazu, přirozeného tématu hovoru dokáží PC aktivisté udělat ideologický a později i politický nástroj na rozdělován společnosti, je známka degenerace společnosti. Stejné metody používali fašisté, nacisté, maoisté, komunisté a podobně. Jak napsal nebožtík Carlin už někdy před 15 lety: "Political Correctness is Fascism Pretending to be Manners!" . Bohužel není vidět cesta jak z toho ven. Spíš se můžeme těšít na to, že genderová policie začne šikanovat lidi i za otázku na pohlaví dítěte.

----

P.S. Pane Plesko, co takhle článek na téma "Political Correctness Gone Mad" nebo "Has political correctness gone too far?" . Nebojte se, dělám si legraci. Vím, že něco takového by ve finmagu neprošlo :D

Nahlásit

-
155
+

Princovský pár přecenil sílu obvinění z rasismu, přesněji podmínky, za kterých tato zbraň hromadného ničení funguje. Funguje podobně jako před sedmdesáti lety obvinění z trockismu. Smrtící, bez možnosti obhajoby - pro každého, na kterého si lze došlápnout. Pokud se ruští emigranti vzájemně obviňovali z trockismu v nějakém západním rádiu, působilo to směšně.
No a královskou rodinu nelze z jejich míst vyrazit nějakou peticí Antify. Dokonce se Elizabeth ani nemusí za své obvinění omlouvat!!!

Nahlásit

-
26
+