Předplatné časopisu
Finmag do schránkyPředplatit časopis 

Diskuze: Zatracený covid. Letectví krvácí, do šrotu míří i mladé stroje

Přihlášení do diskuze

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Pardon, ale tie grafy s osou Y nezačínajúcou v nule sú vcelku slušnou psychologickou manipuláciou, dovolím si povedať až "zmrdstvom" ("hodnota oboru" klesla o 15 %, ale tvári sa to, že o 60, cena akcií Boeingu ako keby padla skoro k nule, ale v skutočnosti je to len návrat k hodnote spred necelých 4 rokov)...

Nahlásit
+7
+
-

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Proč si myslíte, že řeším, zda mě někdo na internetu bere vážně, nebo zda mám dobré hodnocení? Stejně tak se nesnažím někoho přesvědčovat, je to jen diskuze, zábava, něco jako posezení v hospodě. Holt gramatika není moje silná stránka, to si vynahrazuji matikou, fyzikou a kybernetikou. Stačí mi velmi spokojený život v reálném světě, než dokonalost v tom virtuálním :)

NahlásitZobrazit komentovanou zprávu
-1
+
-

Máte pravdu, každý má právo na to prezentovat se jako nevzdělaná trubka, co já Vás tu prudím...

+2
+
-

Důležité je, že tomu někteří věří, a pak platí jak mourovatí. Minimálně další dva roky bude pěkný fičák s růstem cen. Lidé s nižšími příjmy budou mít jiné starosti, než jak se daří leteckým společnostem a nebudou přispívat k nacpanosti letadel.

+0
+
-

Proč si myslíte, že řeším, zda mě někdo na internetu bere vážně, nebo zda mám dobré hodnocení? Stejně tak se nesnažím někoho přesvědčovat, je to jen diskuze, zábava, něco jako posezení v hospodě. Holt gramatika není moje silná stránka, to si vynahrazuji matikou, fyzikou a kybernetikou. Stačí mi velmi spokojený život v reálném světě, než dokonalost v tom virtuálním :)

-1
+
-

Kurňa informace vás uvedlY, ne? Jak to má brát někdo vážně, když to neumíte napsat...:-(((

+1
+
-

Ale JuldoTisk přeci ceny nezvedá.
Naopak nám hrozí deflace a je potřeba proti ní odhodlaně bojovat :-)))))

https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/inflace-navyseni-ekonomika-ceny-vstupy-prumysl-vyrobci-zbozi.A210201_202358_ekonomika_lisv?h=5C409D03A90A468A0A8F3D964EEC7D64

https://roklen24.cz/evropu-ceka-vyssi-inflace-politiku-ecb-to-nezmeni/

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/cena-bitcoinu-uz-neni-dulezita-140430

+1
+
-

není kam.

Nahlásit

0
+
-

V tomto mám "smůlu", já nic vyhlížet nemohu, nepatřím do segmentu příjemce vrtulníkových peněz, musím cestovat jen za to co mám normálně :) Já se loňské jaro těšil, že by se otevřeli Aladinovi jeskyně s úvěry se směšným úrokem, hned bych věděl kam ty půjčky nasměrovat. Ale kulové, informace z banky mě uvedli do reality, klasických českých slibů z větrů.
Tudíž jediná cesta jak se dostanu k těm Fuldo penězům, je klasické postupné zvedání cen zákazníkům, tak jako to teď dělá většina firem. Jo život je boj :)

+0
+
-

Pardon, ale tie grafy s osou Y nezačínajúcou v nule sú vcelku slušnou psychologickou manipuláciou, dovolím si povedať až "zmrdstvom" ("hodnota oboru" klesla o 15 %, ale tvári sa to, že o 60, cena akcií Boeingu ako keby padla skoro k nule, ale v skutočnosti je to len návrat k hodnote spred necelých 4 rokov)...

Nahlásit

+7
+
-

Já už netrpělivě vyhlížím pana Ričrda "JohnaLaw" Fuldu s tím 1 milionem Kč, který má pro mne připravený.

+0
+
-

Nebudou to jen letecké společnosti, které vyhlíží útlum epidemie, já také již několikátý měsíc zasněně bloudím po Google Earth a Booking a do foroty si ukládám své budoucí výlety a plánuji destinace na potápění. Velmi rád přispěji na obnovu leteckého provozu. :)

Nahlásit

+0
+
-