Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Zhasneme a naočkujeme. Někoho. Někdy. Nějak

Michal Kašpárek | 7. 1. 2021 | Celkem 1 komentář v diskuzi

Vložit komentář

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

Igor Pokorný | 9. 1. 2021 01:23

Perfektně napsáno. Jenom bych si dovolil ještě dovětek, který dneska napsal pan Kulhait -
Smyslem zdravotnictví není ochrana zdravotnictví, ale ochrana zdraví.
Když jsem si dneska četl o tom, jak se mají registrovat zájemci o očkování, vyplnit své choroby a pak se dostavit na očkování s papírem kde to příslušný doktor potvrzuje, když stát o každém ví nejen to, jaké má nemoci, ale i to na kterém náměstí se podrbal na zadku mi skutečně připadá jako způsob jak naštvat miliony lidí, anebo jim ukázat, že jsou vůči státu jen lejno, co v mezidobí voleb jen obtěžuje. Jinak si to neumím vysvětlil.
S pozdravem
Pokorný

+12
+
-

Celkem 1 komentář v diskuzi.

Igor Pokorný | 9. 1. 2021 01:23

Perfektně napsáno. Jenom bych si dovolil ještě dovětek, který dneska napsal pan Kulhait -
Smyslem zdravotnictví není ochrana zdravotnictví, ale ochrana zdraví.
Když jsem si dneska četl o tom, jak se mají registrovat zájemci o očkování, vyplnit své choroby a pak se dostavit na očkování s papírem kde to příslušný doktor potvrzuje, když stát o každém ví nejen to, jaké má nemoci, ale i to na kterém náměstí se podrbal na zadku mi skutečně připadá jako způsob jak naštvat miliony lidí, anebo jim ukázat, že jsou vůči státu jen lejno, co v mezidobí voleb jen obtěžuje. Jinak si to neumím vysvětlil.
S pozdravem
Pokorný

Nahlásit

+12
+
-