Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Zhasneme a naočkujeme. Někoho. Někdy. Nějak

7. 1. 2021
 15 962
2 komentáře

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Perfektně napsáno. Jenom bych si dovolil ještě dovětek, který dneska napsal pan Kulhait -
Smyslem zdravotnictví není ochrana zdravotnictví, ale ochrana zdraví.
Když jsem si dneska četl o tom, jak se mají registrovat zájemci o očkování, vyplnit své choroby a pak se dostavit na očkování s papírem kde to příslušný doktor potvrzuje, když stát o každém ví nejen to, jaké má nemoci, ale i to na kterém náměstí se podrbal na zadku mi skutečně připadá jako způsob jak naštvat miliony lidí, anebo jim ukázat, že jsou vůči státu jen lejno, co v mezidobí voleb jen obtěžuje. Jinak si to neumím vysvětlil.
S pozdravem
Pokorný

Nahlásit
-
16
+

Diskuze

Fáze projektu:

Projekt se definuje.
Projekt se plánuje.
Projekt se testuje.
Projekt je řízen.
Projekt by měl být řízen.
Projekt je snad řízen.
Projekt není potřeba řídit.
Jaký projekt, žádný tady nikdy nebyl.

Tak toto je česko-švejkovské řízení projektů volenými zástupci nás občanů v podání vlády odborníků.

Nahlásit

-
1
+

Perfektně napsáno. Jenom bych si dovolil ještě dovětek, který dneska napsal pan Kulhait -
Smyslem zdravotnictví není ochrana zdravotnictví, ale ochrana zdraví.
Když jsem si dneska četl o tom, jak se mají registrovat zájemci o očkování, vyplnit své choroby a pak se dostavit na očkování s papírem kde to příslušný doktor potvrzuje, když stát o každém ví nejen to, jaké má nemoci, ale i to na kterém náměstí se podrbal na zadku mi skutečně připadá jako způsob jak naštvat miliony lidí, anebo jim ukázat, že jsou vůči státu jen lejno, co v mezidobí voleb jen obtěžuje. Jinak si to neumím vysvětlil.
S pozdravem
Pokorný

Nahlásit

-
16
+