Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Z izolace vyšly vítězně digitální branky, body

Michael Durčák | 14. 5. 2020 | Celkem 1 komentář v diskuzi

Vložit komentář

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

Petr Novák | 14. 5. 2020 14:10

Na tomhle příkladu je krásně vidět, jak se mrví jazyk a význam slov. Sport je pohybová aktivita vykonávaná podle nějakých pravidel. Počítačové hry, šachy ani poker nejsou sporty. Jsou to hry. Existují i sportovní hry stejně jako počítačové hry.

Lidé to považují za sporty, protože se v tom pořádají soutěže. Ale soutěže se mohou pořádat jak ve hrách tak i ve sportech. Čekal bych o novinářů, že to budou uvádět na správnou míru.

Nic s tím neudělám, ale prostě to nechápu. A to jsem dělal výkonnostně atletiku a zároveň jsem založil jeden český Starcraftový klan]DK[.

+5
+
-

Celkem 1 komentář v diskuzi.

Petr Novák | 14. 5. 2020 14:10

Na tomhle příkladu je krásně vidět, jak se mrví jazyk a význam slov. Sport je pohybová aktivita vykonávaná podle nějakých pravidel. Počítačové hry, šachy ani poker nejsou sporty. Jsou to hry. Existují i sportovní hry stejně jako počítačové hry.

Lidé to považují za sporty, protože se v tom pořádají soutěže. Ale soutěže se mohou pořádat jak ve hrách tak i ve sportech. Čekal bych o novinářů, že to budou uvádět na správnou míru.

Nic s tím neudělám, ale prostě to nechápu. A to jsem dělal výkonnostně atletiku a zároveň jsem založil jeden český Starcraftový klan]DK[.

Nahlásit

+5
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK