Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Trump chce Bidena, namaže si ho na chleba. Sanderse se bojí

6. 3. 2020
 6 074
9 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Obsah článku vystižený v pár větách: bhttps://twitter.com/EmigrantP anama/status/12351197001886597 12

Biden je blábolící polosenila, jehož největším kariérním úspěchem bylo pózování jako stafáž Obamy.
Bernie je šílený komunista co se stal celoživotním parazitováním na eráru milionářem.

Poslední dva relevantní kandidáti dems proti Trumpovi.

Nahlásit
-
9
+

Diskuze

Někomu tu trochu utekla desetinná čárka, potvůrka jedna?

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

Bloomberg utratil 500 milionů dolarů za to, aby zjistil, že ho dems nechtějí.
Američanů je 327 milionů. každému mohl raději dát milion a ještě by zbylo...

Vitějte v modle levičáckých géniů - The New York Times. Podobná paka jako redaktoři britských The Guardian - z obou Finmag rád čerpe.
https://twitter.com/iamscottenglish/status/1235806244817915904

Co takhle přejít na The Spectator?

Nahlásit

-
0
+

Obsah článku vystižený v pár větách: bhttps://twitter.com/EmigrantP anama/status/12351197001886597 12

Biden je blábolící polosenila, jehož největším kariérním úspěchem bylo pózování jako stafáž Obamy.
Bernie je šílený komunista co se stal celoživotním parazitováním na eráru milionářem.

Poslední dva relevantní kandidáti dems proti Trumpovi.

Nahlásit

-
9
+

Na tom není nic k nechápání. Trump je mimořádně úspěšný prezident:
"Zvýšený tlak na Čínu, snaha přivézt americké firmy zpátky do USA, snížení daní, silnější ochrana hranic, tlak na evropské partnery v otázce NATO, převážení vah na stranu konzervativců na Nejvyšším soudu"
A nerozpoutal žádnou novou válku, naopak se v zahraničí drží zpátky.

Tomu spousta středových voličů fandí, nebo jim to alespoň nijak nevadí.
Druhá věc je forma, ty jeho věčné tvíty... Ale u spousty lidí obsah převáží. Navíc mají plné zuby korektnosti a woke hysterie.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
6
+

Dík, vzhledem k nemalé frekvenci výskytu (už jsem to slyšel třeba i v ČT) mám za to, že je to čistě neznalost, to je to samé jako nerozlišit tisíc a milion. Jsem na to až alergický, nikdy jsem to ale nezachytil u lidí, kteří věci, k nimž se vyjadřují, skutečně rozumí.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

Opraveno. Díky. Autorům to utíkává běžně, nemyslím si, že z neznalosti, prostě z nepozornosti. Přese mne to ale projít nemělo.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
5
+

V minulých primárkách měl Trump několik protikándidátů, o kterých bych mohl říct, že jsou zajímavým kandidátem na Prezidenta. Rubio, Casich, Ted Cruz. A demokrati jsou schopni do primárek poslat jen tuhle důchodcovskou sestavu. Nechápu to.

Nahlásit

-
2
+

OMG … Trilion dolarů je v česky psaném článku tisícinásobek stejné částky jako v anglicky psaném článku. Slyšel autor někdy o krátké a dlouhé škále nebo nás chce ohromit?

Nahlásit

-
1
+

Jasně. Proti Trumpovi je jeho vrstevník Biden moc starej a unavenej, radši bysme měli nasadit stejně starýho Sanderse s bonusovým infarktem pár měsíců dozadu. Ne že by to teda nebylo jedno, kdo z Demokratů bude dělat Trumpovi nahrávače.
Jestli jsem doteď nechápal meme Liberal logic, tak teď už ano.

Nahlásit

-
5
+