Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Koronavirus stresuje burzy. Investiční panika očima expertů

Ondřej Tůma | 6. 3. 2020 | Celkem 2 komentáře v diskuzi

Vložit komentář

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

Jan Altman | 14. 3. 2020 16:42

mises.org/power-market/impoten ce-monetary-policy-exposed-yet -again

+1
+
-

Celkem 2 komentáře v diskuzi.

Jan Altman | 14. 3. 2020 16:42

mises.org/power-market/impoten ce-monetary-policy-exposed-yet -again

Nahlásit

+1
+
-

Luděk Zdražil | 10. 3. 2020 17:38

Myslím, že jediný kdo se blíží realitě je Kovanda. Koronavirus sám je jen špunt na láhvi s džinem. Ten džin je vypuštěn a začíná pracovat. Zatímco bankéři, politici a investoři hledají řešení jak vypadlý špunt nalézt a zase láhev uzavřít, rozpoutává se pomalu peklo s potenciálně kolabující předluženou ekonomikou. Tak jako hypotéky sehrály svou roli na realitním trhu, tak dluhy sehrají svou roli v korporátní sféře, obávám se. To, co se odehrává na burze nemá s koronavirem moc společného, spíše se spustil mechanizmus odhalení zadluženosti jako příčiny přicházejicího kolapsu.
V podstatě to vypadá na obdobu hypoteční krize, kdy scénář je podobný, jen figury se trošku pozměnily. Máme se na co těšit, řekl bych. Zejména pokud u kormidla sedí tentokrát člověk s červenou šiltovkou.

Nahlásit

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK