Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Ochráníme tě, až zčernáš. Nahrávání hovorů s poradci očima expertů

Ondřej Tůma | 28. 2. 2020 | Celkem 4 komentáře v diskuzi

Vložit komentář

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

Honza _ | 28. 2. 2020 08:37

Já si myslím, že by se měly nahrávat hovory všech, se všemi a o všem. A to nejenom ty elektronické, ale i ty ústní, ručně psané, znakovou řečí i morseovkou signalizované.
A jako záruku a kontrolu požaduji ministerstvo pravdy.
Pak konečně přijde ten ráj na zemi, kdy budou všichni lidé dobří!

+7
+
-

Všechny 4 komentáře v diskuzi.

Boris Otokar Hodlak | 28. 2. 2020 15:54

Když si představím kolik soudních sporů se vede kolem obvinění ze znásilnění - a často je to tvrzení proti tvrzení - napadá mě, co by se ještě dalo povinně nahrávat...

Nahlásit

+2
+
-

Josef Fraj | 29. 2. 2020 08:10 | reakce na Boris Otokar Hodlak - 28. 2. 2020 15:54

V budoucnu budou mít všichni od narození implantovanou štěnici, která bude vše, co kdo řekně a uslyší, odesílat do Bruselu.

Nahlásit | Zobrazit komentovanou zprávu

+2
+
-

Honza _ | 28. 2. 2020 08:37

Já si myslím, že by se měly nahrávat hovory všech, se všemi a o všem. A to nejenom ty elektronické, ale i ty ústní, ručně psané, znakovou řečí i morseovkou signalizované.
A jako záruku a kontrolu požaduji ministerstvo pravdy.
Pak konečně přijde ten ráj na zemi, kdy budou všichni lidé dobří!

Nahlásit

+7
+
-

Josef Fraj | 28. 2. 2020 13:23 | reakce na Honza _ - 28. 2. 2020 08:37

Ještě jste zapomněl zakázat jakékoliv šifrování. Bez toho by to nefungovalo.

Nahlásit | Zobrazit komentovanou zprávu

+4
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK