Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Díky Rusku může Turecko Západu říkat, že „jsou i jiné možnosti“

28. 12. 2019
 17 800
6 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Ten turecký manžel, to je Turek, nebo Kurd?

A "nechtěla bych dobrovolně vystavit mé děti tomu, že budou vyrůstat v systému, kde lidi mluví jinak doma a jinak venku" , tedy odchod do Čech, EU. No, to si tedy pomohla.

Nahlásit
-
25
+

Diskuze

O 7.5% a na omezenou dobu tří let - dostal jsem na to výzkumný grant, tak to vím přesně :-)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
4
+

Pomohla. Otázka zní, o kolik.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

Nikdo soudný si nemůže myslet, že Turecko patří do Evropy. Od pádu Konstantinopole tomu tak není.

Nahlásit

-
6
+

Paní Lucie...pěkný den. Váš článek se mi docela "líbil", ale .... chybí mi v něm "pár" informací, které jsou velmi důležité. Asi to (špatně?)chápu jako úlitbu tomu, že jste učila na škole financované z prostředků nadace z Turecka "vyobcovaného" nebo vyštvaného pana Gülena, že ?! Například jste ani slovem nerozebrala pokus o převrat a svržení Erdogana, jistou roli Ruska v puči, průběh puče, vážná obvinění za strany Turecka vůči Gülenovi, vč. žádosti o vydání Gülena ze Spojených států, jako zjevně ideového vůdce turecké opozice ! Spousta jeho zastánců (prý) měla prsty v převratu-byli odsouzeni a zavřeni - někteří možná neprávem ... a tak se vlastně ani nedivím vašemu strachu a obavám, když jedete do Turecka - upřímně, já být Vámi, tak bych tam asi nejezdil. Navíc mám pocit, že jste svého strachu vlastně zneužila ke své argumentaci... Čekal jsem, že se v tomto článku něco dozvím, ale velmi jste mě zklamala. Váš článek je celkem obsáhlý, ale jinak neobjektívní, nevyvážený, neúplný a stranící všeobecně šířeným zájmům protierdoganovské rétoriky. Jistěže se z článku dají čerpat jisté nové informace, ale ty si mohu, v podstatě, zjistit i jinde. Jinak Vám děkuji za tento článek, ale nemohl jsem si odpustit Vás zkritizovat. Za což se (trochu) omlouvám... ,-)

Nahlásit

-
2
+

Ten turecký manžel, to je Turek, nebo Kurd?

A "nechtěla bych dobrovolně vystavit mé děti tomu, že budou vyrůstat v systému, kde lidi mluví jinak doma a jinak venku" , tedy odchod do Čech, EU. No, to si tedy pomohla.

Nahlásit

-
25
+

Zajímavé.

Nahlásit

-
7
+