Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Černo-bílé filmové války a multikulti propaganda Hollywoodu

26. 11. 2019
 6 160
3 komentáře

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Už se těším, až budou černoši hrát bílé rasisty. Také jsem zvědavý, jak se budou černoši tvářit, až bude třeba Sean Connery hrát Martina Luthera Kinga.

Nahlásit
-
34
+

Diskuze

Amerika vyslala tři tajné superagenty na špionáž do tehdejšího SSSR. Měli být vyškoleni tak, že budou k nerozeznání od místního obyvatelstva. Po určité době, kdy měli mít své úkoly splněny, nastupují přímo před prezidenta USA: „Tak co, hoši, co jste zjistili?” „Nic,” odpovídají špioni. „Nedokázali jsme se vetřít do jejich společnosti. A přitom říkali, že mluvíme jako oni, tancujeme kozáčka jako oni, pijeme vodku jako oni, ale něco se jim stále nezdálo.” Prezident se zlobí: „Já nevím, hoši, že s váma černejma jsou furt nějaké problémy!”

Nahlásit

-
6
+

Už se těším, až budou černoši hrát bílé rasisty. Také jsem zvědavý, jak se budou černoši tvářit, až bude třeba Sean Connery hrát Martina Luthera Kinga.

Nahlásit

-
34
+

No a třeba v takovém Cimrmanovi vystupuje postava ženy, jejíž tělo zlý černokněžník proměnil v mužské, ale vše se v dobré obrátí a princezna bez ponižující operace získá zpět tělo odpovídající jejímu genderu. A zapeklitá otázka: Kdo by roli princezny hrál v Hollywoodu? Muž jako v původní verzi v ČSSR? Ženská herečka, aby to odpovídalo genderu? Před vysvobozením ze zakletí herec a pak herečka? Trans aktivistka? Černá bisexuální dislektická transuprchlice na vozíku? #nevim

Nahlásit

-
10
+