Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Evropské volby po Česku. Čím míň voličů, tím líp?

15. 5. 2019
 16 671
13 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Režim, který svoji legitimitu de facto odvozuje od co nejnižší účasti voličů... To nepotřebuje komentář.
Doma samozřejmě nezůstanu. Největší antieurobolševický extremisti s nejvyšší šancí se dostat jsou SPD a největší devizou je jejich spojení se Salvinim a spol. z Hnutí pro Evropu národů a svobody.
Dle propagandy jsem zjevně starej, chudej, hloupej, nevzdělanej, vesničan v exekuci :-D

Nahlásit
-
137
+

Diskuze

Stejně jako jsou salonní komunisté/levičáci, jsou i salonní konzervativci . Protože pokud kozervativní myšlenky vezmete důsledně, stanete se rychle alt-right, far-right, však to známe.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Joch, ten by moh napsat učebnici cuckservativního myšlení.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

http://neviditelnypes.lidovky.cz/evropa-zazrak-zraly-na-reformu-dm3-/p_zahranici.aspx?c=A190515_175523_p_zahranici_wag


A jak dlouho na toho reformátora EU máme čekat?
Není "reformátor EU" jen pohádkovou bytostí?
A co když během našeho čekání vystupování z EU bude dále ztíženo a až se nakonec rozhodneme, budeme v postavení Katalánců?

Nahlásit

-
3
+

Naposled něco takového myslím slibovali redaktoři Maximu :D

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
2
+

Mně se líbí sliby Kříže, co všechno v europarlamentu prosadí. Minimální mzdu 40tis.EUR. Zákonné zvýšení minimální délky života Evropanů na 150 let, povinné instalace kamer a odposlechů všem bruselským politikům (protože když nedělají nic špatného, tak se nemají čeho obávat...:D). Tak jestli tam jeho jméno najdu, budu jej volit.

Je některá strana u nás, co chce rozkládat EU "rozkrádáním"? (Pomiňme fakt, že k tomu jsou stvořeny všechny strany...) Myslím konkrétně na příslib, že budou obměňovat europoslance v souladu s regulemi europarlamentu co nejčastěji, tak aby zajistili každému z nich tučné diety do konce života. Minulé volby byla taková strana v Německu tuším, a dostala se tam.

Nahlásit

-
2
+

Takže asi zůstáváte doma stejně jako já. EU si projde kolapsem a regenerací (Bárta-Cílek). Jiná cesta neexistuje, voliči na tom nic nezmění.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Já používám "sypat písek do soukolí" :-)
http://dfens-cz.com/robert-vasicek-pro-d-fense/

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
5
+

Ano, je chybou pokud si oboje klademe za vinu :-(

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
8
+

Režim, který svoji legitimitu de facto odvozuje od co nejnižší účasti voličů... To nepotřebuje komentář.
Doma samozřejmě nezůstanu. Největší antieurobolševický extremisti s nejvyšší šancí se dostat jsou SPD a největší devizou je jejich spojení se Salvinim a spol. z Hnutí pro Evropu národů a svobody.
Dle propagandy jsem zjevně starej, chudej, hloupej, nevzdělanej, vesničan v exekuci :-D

Nahlásit

-
137
+

Pokud půjdu volit, tak někoho, kdo do toho byrokratického soukolí bude efektivně schopen hodit vidle.

Nahlásit

-
34
+

"Zůstává také otázkou, zda by koneckonců nebylo lepší, kdyby někteří voliči nezůstali doma, než aby šli svůj hlas dát jen na základě jednoho hesla, které někde zahlédli na billboardu nebo na čepici, kterou dostali před samoobsluhou."

A to platí jen pro tyhle volby, nebo pro všchny? :-D

Nahlásit

-
6
+

No výborně. Takže nevyhrát v politickém vyjednávání právo mazat pomazánkové máslo na klasickou žárovku je to samé jako být vojensky napaden několikanásobně silnější velmocí.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

... proč nedokázali najít dost spojenců, aby to zablokovali ... no stejným způsobem se dá vysvětlit, že si za 1968 můžeme sami, taky jsme ve Varšavské smlouvě nenašli dost spojenců :-(

A ten závěr je famózní - než aby lidé volili špatně (tzn. jinak než já chci), ať raději nevolí vůbec :-( Teď ještě vymyslet test, který odhalí ty, kteří dostatečně neprozkoumali volební nabídku a tudíž by neměli volit, ideální práce pro CERMAT :-)

Nahlásit

-
27
+