Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Desítky tisíc neplatných exekucí. Budou exekutoři vracet peníze?

23. 1. 2019
 71 115
3 komentáře

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

To zní ta dobře, že se tomu až nechce věřit :-) každopádně držím palce.

Nahlásit
-
154
+

Diskuze

Je to klamání lidí tyto kecy !!!!

Nahlásit

-
0
+

Inu, když se chce, tak i něco jde … Více takových článků o výsledcích soudních sporů. Mně je jedno, jestli nějaký soudce jde tam či tam a kecá o pivu nebo dortech či funkcích. Mně zajímá, jak se reálně vyvíjí náhled na existující skutečnosti podl existujících norem. To se od žádného soudce nedozvíte ani na "smrtelné posteli". Bohužel - prý "nezávislost" na sobě? proboha!!...A pokud nějaký troll tohle psaní považuje za reklamu či tzv. "placement" /hezky česky, že? - není podstatné. Ve sporu jsou vždy protichůdné strany a jde o to, jaké používají prostředky … Tento způsob se mi jeví velmi zajímavým /parafráze na Vančuru snad nevadí/. Trošku podivná se mi jeví praxe tzv. objektivity či pseudoobjektivity, jak po ní volají někdy politici, což by znamenalo i vyjádření druhé strany, která z podstaty má jiný názor - ale: NEMÁ ROZSUDEK, což je podstatnější než nějaké tlachání o reklamě a lákání do byznysu s dluhy /zvoní miv uších nebo slyším trávu růst - asi ano, budiž v dnešní době ../ Ale je to lepší než nějaké aaautocnzury či vnitřní etiky redakcí ...Dost by mi zajímalo, jak sám se sebou či šéfíky zápasil editor ...Ale zaplaťpánbu za ty dary. TZ

Nahlásit

-
2
+

To zní ta dobře, že se tomu až nechce věřit :-) každopádně držím palce.

Nahlásit

-
154
+