Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Slovenský oběd zdarma. Koupí si za něj Fico restart?

13. 9. 2018
 8 509
7 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

" Obědy zdarma totiž můžou pomoct s velmi špatnou školní i školkovou docházkou malých Romů. "

- správne. Navrhoval by som -netrocháriť. Za každého mladého romulusa, ktorý nevynechá za rok viac ako 100 dní, by malo rodičom dať zadarmo osobné auto. To by velice pomohlo so špatnou školní i školkovou docházkou malých Romů. Však ekonomika rastie.

Nahlásit
-
13
+

Diskuze

to znám :) taky jsem to úvodní upozornění mohl napsat nějak jasněji :)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Tedy veliké díky.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Hustý, myslel jsem, že je chyba jenom ve formulaci a vypnul jsem mozek a počitadlo.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

"už teď asi o 480 eur vyšší než v Česku" je jen o málo lepší..
minimální mzda na Slovensku je 480 EUR a je tak o něco vyšší než v ČR, ne že je o 480 EUR vyšší než v Česku..
https://www.minimalnamzda.sk/

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

kua, chcel som už konečne prestať s iróniou, ale ironia je jediný spôsob, ako sa na tomto webe vyhnúť vulgarizmom. Ale sa mi moc páči, ako o kadejakých hlupostiach dokážu mnohí písať celkom vážne.
(fuj, toto bola znova irónia.....)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
3
+

" Obědy zdarma totiž můžou pomoct s velmi špatnou školní i školkovou docházkou malých Romů. "

- správne. Navrhoval by som -netrocháriť. Za každého mladého romulusa, ktorý nevynechá za rok viac ako 100 dní, by malo rodičom dať zadarmo osobné auto. To by velice pomohlo so špatnou školní i školkovou docházkou malých Romů. Však ekonomika rastie.

Nahlásit

-
13
+

" Výrazně se také na Slovensku zvyšuje minimální mzda, asi o 480 eur vyšší než v Česku"
to by asi chtělo přeformulovat nějak líp :)

Nahlásit

-
2
+