Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Andrej Kiska, prezident na jedno použití

22. 5. 2018
5 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

To by mě zajímalo, co za tím je. Kdo a co na něj má. Že to musí být síla, se ukázalo...

Nahlásit
-
11
+

Nejméně oblíbený příspěvek

Už to tak asi je, že ti kteří jsou dobrými politiky na svých funkcích nelpí a naopak ti kteří jsou politiky špatnými se jich odmítají vzdát za každou cenu, samozřejme ke škodě celého národa :( Klobouk dolů před Kiskou, že dal přednost rodině když jeho znovuzvolení bylo téměř jisté, na druhou stranu je otázkou zda-li to není rozhodnutí trochu sobecké, dát přednost vlastní rodině před národem... Je však možné, že usoudil, že jeho nástupce ať už to bude kdokoliv (Fico snad ne) se zhostí funkce neméně dobře. Na druhou stranu když něco takového vidí lidé, mocí posedlí, jako Zeman, Babiš, Fico, Orbán, Putin, Trump,... tak si asi musí ťukat na čelo :)

Nahlásit
-
-10
+

Diskuze

Podle pana Palaty je Kiska zrádce bratislavské kavárny.

Nahlásit

-
7
+

Kdo? No přece Fico, ten ho potřebuje odstavit a vytahuje proto všechno možné. Síla to není, protože je to vylhané. Otrávit život to umí nicméně dostatečně.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
-8
+

Už to tak asi je, že ti kteří jsou dobrými politiky na svých funkcích nelpí a naopak ti kteří jsou politiky špatnými se jich odmítají vzdát za každou cenu, samozřejme ke škodě celého národa :( Klobouk dolů před Kiskou, že dal přednost rodině když jeho znovuzvolení bylo téměř jisté, na druhou stranu je otázkou zda-li to není rozhodnutí trochu sobecké, dát přednost vlastní rodině před národem... Je však možné, že usoudil, že jeho nástupce ať už to bude kdokoliv (Fico snad ne) se zhostí funkce neméně dobře. Na druhou stranu když něco takového vidí lidé, mocí posedlí, jako Zeman, Babiš, Fico, Orbán, Putin, Trump,... tak si asi musí ťukat na čelo :)

Nahlásit

-
-10
+

To by mě zajímalo, co za tím je. Kdo a co na něj má. Že to musí být síla, se ukázalo...

Nahlásit

-
11
+

Každý politik, který umí odejít zavčasu, je mi sympatický. Dělá to navzdory tomu, že má jasně deklarovanou podporu voličů. Zachoval si vlastní hlavu a nebojí se dělat vlastní rozhodnutí. Víc takových lidí, když už nám někdo musí vládnout.

Nahlásit

-
-6
+