Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Návrh rozpočtu EU: uklidňujcí zpráva o stavu Unie

Luboš Palata | 3. 5. 2018 | Celkem 9 komentářů v diskuzi

Vložit komentář

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

Martin Zadražil | 3. 5. 2018 10:24

Proč mi to připomíná poslední staletí Říma, kdy Římané (rozuměj pouze ti co byli občany Říma jakožto města) dostávali obilí zadarmo, dovážené z ostatních částí říše aby drželi ústa, zatímco na hranicích se srocovali barbaři.

+21
+
-

Všech 9 komentářů v diskuzi.

Jan Amos | 3. 5. 2018 23:41

Mě osobně nejvíce uklidní stav unie, až členské státy odhlasují vyloučení Německa a Francie.

Nahlásit

+7
+
-

Radim Vladík | 3. 5. 2018 23:35

Ostatně soudím,že autor článku by měl být superarbitrován pro blbost nebo vyloučen alespoň ze společenství slušných lidí pro ztrátu důvěryhodnosti,jelikož se provinil vůči novinářské etice,důvěryhodnosti a elementární slušnosti .Škodí a manpuluje dostatečně dlouho na to,aby i méně inteligentní bytost pojala podezdření,že se nejedná o novináře,ale o osobu placenou za manipulaci a propagandu.Dlouhodobě propaguje ilegální migraci a porušování mezinárodního práva.V okamžiku konfrontace zbaběle prchá a nasazuje své ještě naivnější nohsledy.Takový Karel Sabina.

Nahlásit

+14
+
-

Zdeněk Suchý | 3. 5. 2018 11:34

Ale pokrok je viditelný. Komunisti zvládli plánovat na pět let a Eurosajuz dovede plánovat na sedum let.

Nahlásit

+9
+
-

Jan Capouch | 3. 5. 2018 12:58 | reakce na Zdeněk Suchý - 3. 5. 2018 11:34

A soudruzi jsou podstatně lépe oblečeni, umí více jazyků. Ovšem odhodlání poprat se s problémy, které sami vytvořili, je stejné :-)

Nahlásit | Zobrazit komentovanou zprávu

+10
+
-

Jiří Novotný | 3. 5. 2018 11:30

Pane Palato odpovězte si na otázku proč v EU posilují protibruselské síly. Mám pocit, že pasáž o Polsku a Maďarsku psala Jourová nebo Juncker.

Nahlásit

+8
+
-

foxy | 3. 5. 2018 10:44

Zase palatovské kecy o čecháčkovské mentalitě.

Nahlásit

+16
+
-

Jan Capouch | 3. 5. 2018 12:54 | reakce na foxy - 3. 5. 2018 10:44

Jo, taky jsem si říkal, že si to mohl odpustit.

+7
+
-

Petr Vorlíček | 6. 5. 2018 10:55 | reakce na Jan Capouch - 3. 5. 2018 12:54

Palata má pocit, že se bráníme představě bohatého státu, solidárního s těmi chudšími a jako ty chudší uvádí Řecko, kde je dodnes důchod výše časké půměrné mzdy.
Já za sebe mohu říct, že se obecně takovým představám nebráním, a ve svých představách jsem také velmi solidární. Tak co takhle ty představy uvést do praxe? Dělá pro to pan Pelata něco konkrétního jako já, nebo jen žvaní na Finmagu, a spílá ostatním do čechácků? Kdo je tu nakonec ten skutečný čecháček, co fňuká u piva?

+7
+
-

Martin Zadražil | 3. 5. 2018 10:24

Proč mi to připomíná poslední staletí Říma, kdy Římané (rozuměj pouze ti co byli občany Říma jakožto města) dostávali obilí zadarmo, dovážené z ostatních částí říše aby drželi ústa, zatímco na hranicích se srocovali barbaři.

Nahlásit

+21
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK