Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Chytré čtení. Kuciak, Peterson, Sloterdijk

5. 3. 2018
4 komentáře

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

" komentář Svine Michala Havrana: „Nechali ste zabiť dvoch mladých ľudí, takých, ktorí Slovensko niekam posúvali, "

- je neuveriteľné, ako tí majdanovskí slniečkári držia pekne pospolu, ako jednotne bojujú za .... (za čo vlastne ???) , veľmi mi toto pripomína ten celo"pravicový" boj proti Babišovi a proti Zemanovi.

Ten zavraždený chudák "novinár" bol skoro neznámy, a až jeho smrť z neho urobila záchrancu slovenska pred ...... (pred kým vlastne ???). Pravdepodobne pred Putinom.

Nahlásit
-
9
+

Diskuze

Chytré čtení od Kašpárka je oxymoron.

Nahlásit

-
1
+

Připomíná mi to vraždu Kirova.

Nahlásit

-
0
+

Fica nemám vůbec rád, ale vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby jeho odpůrci Kuciaka a jeho družku odbouchli, aby to na něj jakoby hodili.

Nahlásit

-
0
+

" komentář Svine Michala Havrana: „Nechali ste zabiť dvoch mladých ľudí, takých, ktorí Slovensko niekam posúvali, "

- je neuveriteľné, ako tí majdanovskí slniečkári držia pekne pospolu, ako jednotne bojujú za .... (za čo vlastne ???) , veľmi mi toto pripomína ten celo"pravicový" boj proti Babišovi a proti Zemanovi.

Ten zavraždený chudák "novinár" bol skoro neznámy, a až jeho smrť z neho urobila záchrancu slovenska pred ...... (pred kým vlastne ???). Pravdepodobne pred Putinom.

Nahlásit

-
9
+