Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Chytré čtení. Kuciak, Peterson, Sloterdijk

Michal Kašpárek | 5. 3. 2018 | Celkem 4 komentáře v diskuzi

Vložit komentář

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

Novak Josef | 5. 3. 2018 11:21

" komentář Svine Michala Havrana: „Nechali ste zabiť dvoch mladých ľudí, takých, ktorí Slovensko niekam posúvali, "

- je neuveriteľné, ako tí majdanovskí slniečkári držia pekne pospolu, ako jednotne bojujú za .... (za čo vlastne ???) , veľmi mi toto pripomína ten celo"pravicový" boj proti Babišovi a proti Zemanovi.

Ten zavraždený chudák "novinár" bol skoro neznámy, a až jeho smrť z neho urobila záchrancu slovenska pred ...... (pred kým vlastne ???). Pravdepodobne pred Putinom.

+9
+
-

Všechny 4 komentáře v diskuzi.

foxy | 5. 3. 2018 14:27

Chytré čtení od Kašpárka je oxymoron.

Nahlásit

+1
+
-

foxy | 5. 3. 2018 14:27

Připomíná mi to vraždu Kirova.

Nahlásit

0
+
-

Karel Mašek | 5. 3. 2018 14:25

Fica nemám vůbec rád, ale vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby jeho odpůrci Kuciaka a jeho družku odbouchli, aby to na něj jakoby hodili.

Nahlásit

0
+
-

Novak Josef | 5. 3. 2018 11:21

" komentář Svine Michala Havrana: „Nechali ste zabiť dvoch mladých ľudí, takých, ktorí Slovensko niekam posúvali, "

- je neuveriteľné, ako tí majdanovskí slniečkári držia pekne pospolu, ako jednotne bojujú za .... (za čo vlastne ???) , veľmi mi toto pripomína ten celo"pravicový" boj proti Babišovi a proti Zemanovi.

Ten zavraždený chudák "novinár" bol skoro neznámy, a až jeho smrť z neho urobila záchrancu slovenska pred ...... (pred kým vlastne ???). Pravdepodobne pred Putinom.

Nahlásit

+9
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK