Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Střílíš góly. Ale co pak?

Martina Fojtů | 17. 2. 2018 | Celkem 1 komentář v diskuzi

Vložit komentář

Celkem 1 komentář v diskuzi.

Jakub Krejčí | 20. 2. 2018 23:36

No poslední dobou se o daném tématu dost píše třeba ve fotbale. Pro mě je vcelku překvapivé, že tento problém tj. přípravu sportovců na další kariéru neřeší nijak systémově ani kluby ani trenéři a to se bavíme o sportech jako fotbal a hokej kde se točí hodně peněz. Možná by stačilo hráčům od mladosti vtloukat do hlavy, že musí myslet na zadní vrátka, jelikož kariéra sportovce je poměrně krátká (na druhou stranu v řadě sportů zase až moc dlouhá na to, aby si člověk uvědomil skryté nebezpečí nejasné budoucnosti) + průběžně je kontrolovat zda se na to opravdu připravují. Případně i sami hráči těchto perspektivních sportů by mohli přispívat nějaké organizaci, který by se starala o jejich po-kariérové směrování. Je jasné, že těch sportovců kteří se dokáží zabezpečit svou kariérou do té míry, že už nebudou muset dělat nikdy nic, zas tak moc nebude. Není překvapivé, že mladí sportovci si snadno zvyknou na život na vysoké noze a rychle narazí na tvrdou realitu když jejich kariéra skončí a fanoušci a rádoby kamarádi zmizí jakmile dojdou sportovcům peníze na rozhazování. Pokud takové jedince nikdo průběžně neusměrňuje a pokud se na to nepřipravuje ani psychicky, čeká ho v budoucnu logicky, ostrý a bolestivý střet s realitou.

Nahlásit

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK