Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: 10 slov roku

22. 12. 2017
 11 832
5 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Nahlížím na Finmag už delší dobu a fascinuje mě jedna věc. Výčitky a stížnosti odpůrců pana Kašpárka, které se opakují prakticky pod každým článkem, ač je k nim zřejmě provozovatel Finmagu hluchý (mj. pana Kašpárka mezitím nejen nevyhodil, ale dokonce naopak ustanovil šéfredaktorem).

Nic proti kritice, ale:
1) do jisté míry mě i udivuje snad až masochismus odpůrců pana K., kteří navzdory svým názorům zjevně pečlivě sledují veškerou publikační činnost autora, jehož tvorbou pohrdají
2) vzhledem k tomu, že tito odpůrci se často odkazují k myšlenkám blízkým anarchokapitalismu, překvapuje mě, že články, které považují za nekvalitní, odměňují svými komentáři, čímž vlastně nepřímo Finmag finančně podporují (mnoho čtenářů, včetně mě, sem chodí z velké části kvůli diskusím)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu
-
14
+

Nejméně oblíbený příspěvek

Tak trochu jsem doufal, že se majitel časem vrátí k původnímu zaměření finmagu, ale pokud jsem jediný, tak mám samozřejmě smůlu. O jiné zdroje není nouze, ale ty jsou v angličtině a jsou dobré pokud jde o obecná témata nebo se týkají jiných zemi. Česká problematika tam nikoho moc nezajímá. Ale máte pravdu, už to vzdávám.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu
-
-2
+

Diskuze

Nahlížím na Finmag už delší dobu a fascinuje mě jedna věc. Výčitky a stížnosti odpůrců pana Kašpárka, které se opakují prakticky pod každým článkem, ač je k nim zřejmě provozovatel Finmagu hluchý (mj. pana Kašpárka mezitím nejen nevyhodil, ale dokonce naopak ustanovil šéfredaktorem).

Nic proti kritice, ale:
1) do jisté míry mě i udivuje snad až masochismus odpůrců pana K., kteří navzdory svým názorům zjevně pečlivě sledují veškerou publikační činnost autora, jehož tvorbou pohrdají
2) vzhledem k tomu, že tito odpůrci se často odkazují k myšlenkám blízkým anarchokapitalismu, překvapuje mě, že články, které považují za nekvalitní, odměňují svými komentáři, čímž vlastně nepřímo Finmag finančně podporují (mnoho čtenářů, včetně mě, sem chodí z velké části kvůli diskusím)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
14
+

Ještě by to chtělo výraz pro speciální druh hate readera, který pravidelně navštěvuje webové stránky především kvůli "zdejší skupině diskutujících"... hatereaderů. Letos tento fenomén taktéž posílil, mohu-li soudit. :)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
3
+

Tak trochu jsem doufal, že se majitel časem vrátí k původnímu zaměření finmagu, ale pokud jsem jediný, tak mám samozřejmě smůlu. O jiné zdroje není nouze, ale ty jsou v angličtině a jsou dobré pokud jde o obecná témata nebo se týkají jiných zemi. Česká problematika tam nikoho moc nezajímá. Ale máte pravdu, už to vzdávám.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
-2
+

Že vás to baví. Já taky opustil Lupu, když se změnila s odchodem Patricka Zandla. Život jde dál. Tak si prostě najděte jiný zdroj informací a neplačte nám tady po nástěnkách.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
3
+

Hate read
Číst knihu nebo článek s nenávistí a z nenávisti. Někdo si takhle dává v pondělí Václava Klause mladšího, jiný zas v pátek mě.

Pane Kašpárku nevím kde jinde koho nasíráte, protože než jste přišel na finmag, tak jsem o vás neslyšel. Přiznávám, že když jste přišel na finmag, tak jste mně na nějakou dobu otrávil. Teď už je to s vámi naprostá nuda. Znám už vaše názory a vidím, že tady budete pořád dokola propagovat to samé. Jste dokonce tak ubohý, že si netroufnete dát se aspoň občas článek autora, který polemizuje s vašimi oblíbenci jako Peter Singer. Jste takový "onetone Miki" (můžete si to přidat do slov roku :-)

Upřímně, vy jste mně ukradený, ale je mně líto, že jste ze svého druhu jedinečného serveru udělal nudný plátek, jakých jsou stovky. Jestli se rozpadne zdejší skupina diskutujících, tak na vás i finmag rychle zapomenu.

Nahlásit

-
4
+