Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Nedělejte ze mě Hitlera

13. 12. 2017
 53 989
8 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Pořád mně není jasné, zda Babiš věří těm blbostem, které říká, nebo zda je to promyšlené a dobře hrané pokrytectví. V konečném důsledku je to jedno.
Ještě bych podotkl, že historicky je přesnější přirovnání k Mussolinimu než k Hitlerovi, ale tady si také těžko vybrat.

P.S. Pamatuji si na začátky Dluhoslava Sobotky. Také ze sebe sypal jedno "neprůstřelné" klišé za druhým, nikoho nepustil ke slovu a jen málokterý politik (i moderátor) proti němu v televizních diskusích obstál. Sobotkovo charisma časem přestalo fungovat a máme místo něj oligarchu. Je s podivem že se v Česku nenajde politik, který by dokázal Babišovi čelit jeho vlastními zbraněmi.

Nahlásit
-
81
+

Diskuze

Má vôbec význam robiť rozhovor s človekom, ktorý nemá žiadne morálne zásady a kľudne zmení názor 5x za minútu a ešte pri tom vedome klame? Čo by si z takého rozhovoru mal človek odniesť keď ničomu čo ten človek povedal nie je možné prikladať žiadnu váhu?

Nahlásit

-
1
+

Pane Kašpárku díky za rozhovor a jeho odemčení. Fy fotky jsou fantastické. Zajímavá kancelář. Andrej je k zulíbání. Jak vidno žádný intelektuál. Pokud by lidé chtěli mít intelektuála ve vládě zvolí si Jiřího Pehe.

Nahlásit

-
2
+

"Sobotkovo charisma"? Si děláte legraci né? :-)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
2
+

"já pracuju dvacet hodin denně, sedm dní v týdnu"
tak to pak neni divu ze mele takovy nesmysly kdyz skoro nespi :)

Nahlásit

-
24
+

Taky je možné, že tak lže, až tomu sám věří :-)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
6
+

Nemůžu si pomoci, ale úplně jsem si vzpoměl na Monty Python a Svatý Grál, na soud s čarodejnicí :
- Jak víte že je to čarodejnice ?
- Uřknula mě
- Jak ?
- Udělala ze mě husu
- ???
- Už je mi líp :-)

Nahlásit

-
15
+

K neduhům stáří, postihujícím hlavně intelektuály, patří především dvě vady, komplementárně spojené. Je to neschopnost udržet myšlenku a vada druhá: neschopnost myšlenku opustiti.
Ten blbec by mohl nudit za vlast.

Nahlásit

-
15
+

Pořád mně není jasné, zda Babiš věří těm blbostem, které říká, nebo zda je to promyšlené a dobře hrané pokrytectví. V konečném důsledku je to jedno.
Ještě bych podotkl, že historicky je přesnější přirovnání k Mussolinimu než k Hitlerovi, ale tady si také těžko vybrat.

P.S. Pamatuji si na začátky Dluhoslava Sobotky. Také ze sebe sypal jedno "neprůstřelné" klišé za druhým, nikoho nepustil ke slovu a jen málokterý politik (i moderátor) proti němu v televizních diskusích obstál. Sobotkovo charisma časem přestalo fungovat a máme místo něj oligarchu. Je s podivem že se v Česku nenajde politik, který by dokázal Babišovi čelit jeho vlastními zbraněmi.

Nahlásit

-
81
+