Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Jak Microsoft zmáčkl F5

7. 12. 2017
3 komentáře

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Napsal jste to výstižně. Chodím sem už jenom kvůli některým diskusím, stále více článků přeskakuji a stále častěji se přistihuji, že si otevřu diskusi, aniž bych četl článek a doufám, že se diskuse posunula k nějakému zajímavějšímu tématu. Ale ani to už není co bývalo. Vím už dopředu, jaký nesmysl nebo urážku napíše pan Fuld a co mu na to pan Altman odpoví. Přece jenom by základem pro komentáře měl být kvalitní článek.

Podle mne jedinou možností nápravy jsou články hlouběji se zaměřující na témata více korespondující se zaměřením finmagu. To ovšem se současným šéfredaktorem nehrozí. Jak říká foxy, Kašpárek z toho udělal hipsterskou tlachárnu a pokud už se sem naučili chodit jeho příznivci, tak mají čtenost naplněnou a bývalí čtenáři je už moc nezajímají. Do statistik nevidím, tak těžko říct.
Kdybyste věděl o nějakém zajímavém webu připomínajícím dřívější finmag, tak budu rád za tip. A nebo přejít na angličtinu.

Nahlásit
-
5
+

Diskuze

Přesně, dík.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Napsal jste to výstižně. Chodím sem už jenom kvůli některým diskusím, stále více článků přeskakuji a stále častěji se přistihuji, že si otevřu diskusi, aniž bych četl článek a doufám, že se diskuse posunula k nějakému zajímavějšímu tématu. Ale ani to už není co bývalo. Vím už dopředu, jaký nesmysl nebo urážku napíše pan Fuld a co mu na to pan Altman odpoví. Přece jenom by základem pro komentáře měl být kvalitní článek.

Podle mne jedinou možností nápravy jsou články hlouběji se zaměřující na témata více korespondující se zaměřením finmagu. To ovšem se současným šéfredaktorem nehrozí. Jak říká foxy, Kašpárek z toho udělal hipsterskou tlachárnu a pokud už se sem naučili chodit jeho příznivci, tak mají čtenost naplněnou a bývalí čtenáři je už moc nezajímají. Do statistik nevidím, tak těžko říct.
Kdybyste věděl o nějakém zajímavém webu připomínajícím dřívější finmag, tak budu rád za tip. A nebo přejít na angličtinu.

Nahlásit

-
5
+

Tak Vám nějak nevím, přátelé. Finmag se posunul někam mimo oblast mého zájmu, články mi připadají nezajímavé, výběry tisku též do oblastí, které jsou mi zcela "volné". Další web, který přestanu číst. Není to výjimka, spíš pravidlo, nicméně se mi zdá, že je čím dál těžší na webu najít něco víc než jen povrchně "zajímavého", a že je možné, že to souvisí s tím, že "konzumujeme" ten obsah "zadarmo", což je vždy cesta k degradaci. Nebo to souvisí s tím, že většina obsahu je jen o "ostatních lidech", a čím dál míň o "myšlenkách". Dřív, když mne tento web přivedl k myšlenkám N.N.Taleba, a jiných zajímavých lidí, měl jsem z tohoto webu radost. Nyní mne publikované články nezajímají, nudí, překvapují negativně (nic mi nedají) - nemám pocit, že bych to byl já, kdo se tak změnil.

Nahlásit

-
4
+