Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Michal Horáček: Dalších pět let se Zemanem může mít fatální následky

2. 9. 2017
 23 563
3 komentáře

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Celý jsem to nečetl, stačí mi části k tomu, abych viděl co mám před sebou. Takže liberál (jak se to vezme ale určitě ne v tom pravém významu slova), kterému nevadí de facto fašismus, naopak zapojí akademiky a další "elity" do toho, jak by to mělo "vypadat". Úžasný. A pak je vysoce "proevropský", zas ta šílená nálepka. Proč neřekne prounijní? No pane Horáčku, jestli tady za pár let taky ještě nějaká Evropa bude. Tipuju, že spíše Eurarábie.
No a Šimon Pánev je pro Vás jako kapacita? No tak to jo. Ten nám sem mj. bude hrnout imigranty na veliko, protože přece je povinnost nás rasistů, xenofobů a nevím koho ještě českýho hnusnýho se o ně chudáky postarat.
V podstatě je mi úplně jedno, kdo bude prezidentem (proč by mne vůbec někdo měl někde reprezentovat - nestojím o to) ale tohle tedy potěš koště.

Nahlásit
-
8
+

Nejméně oblíbený příspěvek

Snad bude kandidovat Kubera. Jinak nemá smysl se k volbám obtěžovat.

Nahlásit
-
-10
+

Diskuze

Snad bude kandidovat Kubera. Jinak nemá smysl se k volbám obtěžovat.

Nahlásit

-
-10
+

Nevolitelný je pro mne mimo jiné:

1) Každý, kdo používá floskuli „táhnout někoho/něco na Východ“. Její obsah nikdo nikdy nedefinoval, a přesto se tím ve jednom kuse šermuje. Což je vždy krajně podezřelé.
2) Každý, kdo dovozuje, že „příslušnost do euroatlantických struktur“ znamená zákaz obchodování s Ruskem a Čínou. Já jsem pro obchodování se všemi.

Nahlásit

-
2
+

Celý jsem to nečetl, stačí mi části k tomu, abych viděl co mám před sebou. Takže liberál (jak se to vezme ale určitě ne v tom pravém významu slova), kterému nevadí de facto fašismus, naopak zapojí akademiky a další "elity" do toho, jak by to mělo "vypadat". Úžasný. A pak je vysoce "proevropský", zas ta šílená nálepka. Proč neřekne prounijní? No pane Horáčku, jestli tady za pár let taky ještě nějaká Evropa bude. Tipuju, že spíše Eurarábie.
No a Šimon Pánev je pro Vás jako kapacita? No tak to jo. Ten nám sem mj. bude hrnout imigranty na veliko, protože přece je povinnost nás rasistů, xenofobů a nevím koho ještě českýho hnusnýho se o ně chudáky postarat.
V podstatě je mi úplně jedno, kdo bude prezidentem (proč by mne vůbec někdo měl někde reprezentovat - nestojím o to) ale tohle tedy potěš koště.

Nahlásit

-
8
+