Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Unie nemůže za vaše šeredný fasády

1. 9. 2017
 12 719
3 komentáře

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Estetika je až druhořadá. Problém je v obložení staré cihelné stavby polystyrenem. To povede ke kondenzaci vodních par na tepelných mostech, k tvorbě plísní, možná i zahnívání zhlaví trámů.

Nahlásit
-
1
+

Nejméně oblíbený příspěvek

Jj. Tim jak si Mach prisadil v tomhle demagogickem shitstormu mi jen pridal dalsi otaznik k otazce, zda volit Svobodne.
EU nemuze za nasi lenost, vychcanost ani nevkus. Nebo tedy muze, ale jen zprostredkovane. Cancalci naskakujici na takovehle "kauzy" nas vsak rozhodne nespasi.

Nahlásit
-
-2
+

Diskuze

Estetika je až druhořadá. Problém je v obložení staré cihelné stavby polystyrenem. To povede ke kondenzaci vodních par na tepelných mostech, k tvorbě plísní, možná i zahnívání zhlaví trámů.

Nahlásit

-
1
+

Celá tato záležitost je především ukázkou bouře ve sklenici vody a souhlasím s tím, že se Mach jejím rozvířením spíše shodil.
V reálu ta škola před rekonstrukcí nebyla žádný architektonický skvost, spíše naopak (zmotané styly atd.), stav po rekonstrukci mi nepřijde jednoznačně horší (za mne je to dost nastejno, v něčem lepší, v něčem horší) a místní to v mírné většině spíše chválili. Bohužel si nejprve začali přihřívat polívčičku architekti, následně lidé z principu odsuzující eurodotace a najednou je z toho velké show :-(

Nahlásit

-
-1
+

Jj. Tim jak si Mach prisadil v tomhle demagogickem shitstormu mi jen pridal dalsi otaznik k otazce, zda volit Svobodne.
EU nemuze za nasi lenost, vychcanost ani nevkus. Nebo tedy muze, ale jen zprostredkovane. Cancalci naskakujici na takovehle "kauzy" nas vsak rozhodne nespasi.

Nahlásit

-
-2
+