Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Z deníku europoslance: Tečka. Poslední zápis

30. 8. 2017
 5 169
5 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

V zemi, ve které je nejpopulárnějším politikem stbák a největší zloděj za posledních 27 let, je to sympatické gesto, ale to je asi tak všechno.

Nahlásit
-
28
+

Nejméně oblíbený příspěvek

Svobodné s jasnou kandidátkou jsem do europarlamentu volil. Petr Mach dostal od voličů jasný mandát, kterého se nyní zřekl. Posílá tak místo sebe Payneho, kterého jsme ale jako jedničku na kandidátce nevolili. Takhle se nejedná a je to neférové vůči voličům. Říci, pardon, jdu nyní kandidovat do národních voleb, europarlament si nechte, je výsměch. To si měl milý pan Mach rozmyslet dříve, než kandidoval.
Svobodné už volit znovu nebudu. Protože co, kdyby si svůj mandát předseda zase někdy rozmyslel.

PS: K napsání reakce mě motivovala až snaha podat odchod z volené funkce jako ctnost. To už mě vysloveně naštvalo.

Nahlásit
-
-4
+

Diskuze

Mně jeho odchod vadí. Volil jsem ho proto, aby tam byl. K tomu, aby zvolený politik opustil mandát musí mít hodně dobrý důvod. Tím důvodem prostě není to, že chce kandidovat na jiný mandát. To si měl prostě rozmyslet dříve, než se o první funkci ucházel.

Žádné jeho oficiální vyjádření voličům o tom, že mandát nedokončí a půjde do PSČR jsem nikde neviděl. Politiku sleduji celkem detailně a průběžně. Jestli ho máte, děkuji za sdílení.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

No tak ja nevim jak vlastne mel Mach reagovat - jedni ho z europarlamentu vyhazuji, ze kdyz je proti EU tak tam nema co delat, druzi mu vycitaji ze odstoupil, aby se soustredil na narodni volby...
No a pokud si dobre vzpominam, Mach rikal uz pred eurovolbami, ze pokud se tam dostane, pred narodnimi voilbami odstoupi...

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
10
+

Petr Mach místo sebe vysílá zkušeného člověka v politice. Navíc je to po třech letech, není to po půl roce anebo po měsíci. Také jsem jej tehdy volil a vůbec mi jeho odchod z EU parlamentu nevadí. Mám dojem, že už tehdy Mach říkal něco v tom smyslu, že chce více podporovat národní politiku než tu eurounijní (což je logická věc pro protiunijně zaměřenou politiku, kterou jste volil). Asi jsem z jiného těsta, nedělalo by mi problém ani to, pokud by se Svobodní rozhodli podobně jako jedna německá protiunijně naladěná strana, která maximálně využila možnosti výměny EU poslanců a zajistila jim všem tímto způsobem slušný důchod. Ano - sdílím váš názor v tom, že postavit odchod z EU parlamentu jako ctnost je zbytečné.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
3
+

Svobodné s jasnou kandidátkou jsem do europarlamentu volil. Petr Mach dostal od voličů jasný mandát, kterého se nyní zřekl. Posílá tak místo sebe Payneho, kterého jsme ale jako jedničku na kandidátce nevolili. Takhle se nejedná a je to neférové vůči voličům. Říci, pardon, jdu nyní kandidovat do národních voleb, europarlament si nechte, je výsměch. To si měl milý pan Mach rozmyslet dříve, než kandidoval.
Svobodné už volit znovu nebudu. Protože co, kdyby si svůj mandát předseda zase někdy rozmyslel.

PS: K napsání reakce mě motivovala až snaha podat odchod z volené funkce jako ctnost. To už mě vysloveně naštvalo.

Nahlásit

-
-4
+

V zemi, ve které je nejpopulárnějším politikem stbák a největší zloděj za posledních 27 let, je to sympatické gesto, ale to je asi tak všechno.

Nahlásit

-
28
+