Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Afrika: Má být kontrolování růstu obyvatelstva dál tabu?

Frances Kisslingová, Peter Singer | 10. 8. 2017 | Celkem 3 komentáře v diskuzi

Vložit komentář

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

Jan Capouch | 10. 8. 2017 11:19

Bílí muži vskutku nemají co vykládat černým ženám, aby neměly děti. Ale černí muži nemají žádné právo stěhovat se do bělošských zemí.

+29
+
-

Všechny 3 komentáře v diskuzi.

Jan Altman | 10. 8. 2017 16:09

http://ceskapozice.lidovky.cz/motivaci-migrantu-neni-zivot-ve-svobode-ale-socialni-system-prc-/recenze.aspx?c=A170806_223639_pozice-recenze_lube

Takovou recenzi by asi Kašpárek nenapsal...
Ale zase výhoda imigrace z Afriky je v tom, že s konečnou platností zničí perverzní sociální stát.
Jen chudák ten, kdo to nevidí dopředu a ochotně do systému sype s vidinou, že později něco dostane.

Každý, kdo sype do sociálního státu, nejenže páchá finanční sebevraždu (to je jen jeho věcí), ale zároveň se spolupodílí na lákání imigrantů na sociální benefity (financuje ho) a je tak spolupachatelem politických elit v této kauze.

Nahlásit

+5
+
-

Jan Altman | 10. 8. 2017 13:25

Nemáme právo určovat Afričanům, kolik mají mít dětí!
Stejně jako nemáme právo to určovat Romům, Bruntálcům, atd...

Na druhou stranu máme právo odmítnout je v té porodnosti podporovat. Posílat jim potravinovou a lékovou pomoc. Dávat jim peníze, dávky, podpory. Ať mají dětí, kolik chtějí, je to jejich svoboda volby. Ale ať si je sami a za své léčí, živí, šatí, vychovávají (to je zase jejich odpovědnost - druhá strana mince té svobody). Ať jejich dětí nechodí k nám domů, pokud nejsou zvány. Ať nemají ambici spolurozhodovat o našich životech a majetku.

Nahlásit

+19
+
-

Jan Capouch | 10. 8. 2017 11:19

Bílí muži vskutku nemají co vykládat černým ženám, aby neměly děti. Ale černí muži nemají žádné právo stěhovat se do bělošských zemí.

Nahlásit

+29
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK