Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Sdílení aut má výhody i pro ty, kteří na něj plivou

6. 5. 2017
 17 428
3 komentáře

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

nějak se nám s těmi buzz word roztrh pytel. Aby to dobře vypadalo, tak jinak běžnou službu, kterou jsme o trochu vylepšili, nazveme nějak vzletně, nebo nově, nebo ještě lepé anglicky.

Toto není žádný carsharing ale vylepšená půjčovna. Né že si jsou podobní, oni jsou stejní. Skutečný carsharing by to byl, pokud by ti lidé auta spoluvlastnili a tato podmínka zde splněná není ...

Neříkám tím, že nepřeji autorovi úspěch, jsem jen pro, když někdo podniká a uspěje tím, že výrazně vylepší stávající služby a tady to tak snad je, objednákvy přes net bez, nutnosti fyzicky si převzít klíčky, atd. Ale je to (jen) lepší půjčovna.

Nahlásit
-
8
+

Diskuze

právě že to není slovíčkaření o ničem.
Víte, kde jsme mohli být, kdybych býval byl věděl, když si k nám sousedi chodili půjčovat vrtačku nebo svářečku, že vlastně provozujeme komunitní toolssharing? :D
A dostal jsem výborný nápad, rozjeu nový startup, úplně novou službu, moneyleaving. A až to pofrčí, střelím to za pár desítek své oblíbené bance. Ale převálcovala velkou trojku. Kdeže půjčky, ty jsou pro staré, mladí, ti jednou na moneyleaving. :-)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

Sdílení aut to je. A to je i půjčovna, sdílí svoje auta s ostatními. Takže slovickareni o ničem.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

nějak se nám s těmi buzz word roztrh pytel. Aby to dobře vypadalo, tak jinak běžnou službu, kterou jsme o trochu vylepšili, nazveme nějak vzletně, nebo nově, nebo ještě lepé anglicky.

Toto není žádný carsharing ale vylepšená půjčovna. Né že si jsou podobní, oni jsou stejní. Skutečný carsharing by to byl, pokud by ti lidé auta spoluvlastnili a tato podmínka zde splněná není ...

Neříkám tím, že nepřeji autorovi úspěch, jsem jen pro, když někdo podniká a uspěje tím, že výrazně vylepší stávající služby a tady to tak snad je, objednákvy přes net bez, nutnosti fyzicky si převzít klíčky, atd. Ale je to (jen) lepší půjčovna.

Nahlásit

-
8
+