Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Pořád se za tu stránku stydím

29. 3. 2017
 5 265
5 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Roaccutane?
Pokud se v Kanadě potenciálně nebezpečné léky předepisují podle toho, co si školačka nakliká na nějakým webíku, tak vidím problém úplně jinde než v tom webu.

Nahlásit
-
6
+

Diskuze

No to je různé. Trochu do oboru fušuju a pamatuji se na první svoji zakázku pro velkou firmu. Byla to práce na pár dnů a byl bych spokojený, kdybych za ni dostal 20K. Známý, který mně zakázku dohodil mně ale řekl, že jsem se zbláznil. "To si budou myslet, že jsi nějaký bastlič. Musíš si říct minimálně 50 a termín nejdřív za měsíc." Nu, nebránil jsem se :-)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
2
+

Spíš by mne zajímalo, proč na vyrobení www stránky s formulářem a dotazníkem bylo potřeba vývojové oddělení, manager a nakonec recepce.
Dokonce i v pre-historii (15 let zpátky) HTML to byla práce na týden, Texty už stejně dělal někdo ze zadavatelské firmy.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Roaccutane?
Pokud se v Kanadě potenciálně nebezpečné léky předepisují podle toho, co si školačka nakliká na nějakým webíku, tak vidím problém úplně jinde než v tom webu.

Nahlásit

-
6
+

Závidím vám váš jednoduchý svět.
Mimochodem můžete vy o svých rozhodnutích s čistým svědomím prohlásit, že jste se vždy zachoval alespoň tak jak autor článku ??

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
4
+

"Nic z toho, co jsme dělali, nebylo nezákonné." - klasická výmluva ignorantů vlastního svědomí, podobně jako "Musel jsem to udělat, protože to nařizuje zákon." nebo "Je to moje práce."

Nahlásit

-
0
+