Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Triumf nakažlivé zloby

9. 3. 2017
8 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Trump je prostě reakce na desetiletí politické korektnosti. Lidem už se dělalo blbě z toho, co jim mainstreamoví politici a mainstreamová media cpali do hlavy. Možná trochu extrémní reakce, ale to je dáno mírou znechucení lidí z té rozbředlosti "standardní" politky, z relativizace základních hodnot a hlavně z faktu, že politiky a intelektuály zcela přestalo zajímat, co si lidé myslí. Trump a bohužel do jisté míry i Babiš jsou odpovědí "zdola". Odpovědí, kterou jsem já a mnoho dalších čekal už několik let. Překvapilo to jenom PC/MC politiky a intelektuály jako je pan Kašpárek, kteří ve své samolibé domýšlivosti zcela ignorovali přání "běžných" lidí.

Nahlásit
-
12
+

Diskuze

P.S: Proč text nepovoluje dvojtečku, středník a závorky? Jak mám dělat smajlíky?

Ještě více by se hodilo vkládání aktivních odkazů nebo zvýraznění textu o citacích nemluvě. Jenže pro líného programátora je jednodušší všechno zakázat než to ošetřovat.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

ORLY? WTF?
ORLY jsem si musel najít. Asi bych použil skoro-české "Fakt?", které není o moc delší a je přece jen poněkud čitelnější.
P.S: Proč text nepovoluje dvojtečku, středník a závorky? Jak mám dělat smajlíky?

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Trump je prostě reakce na desetiletí politické korektnosti. Lidem už se dělalo blbě z toho, co jim mainstreamoví politici a mainstreamová media cpali do hlavy. Možná trochu extrémní reakce, ale to je dáno mírou znechucení lidí z té rozbředlosti "standardní" politky, z relativizace základních hodnot a hlavně z faktu, že politiky a intelektuály zcela přestalo zajímat, co si lidé myslí. Trump a bohužel do jisté míry i Babiš jsou odpovědí "zdola". Odpovědí, kterou jsem já a mnoho dalších čekal už několik let. Překvapilo to jenom PC/MC politiky a intelektuály jako je pan Kašpárek, kteří ve své samolibé domýšlivosti zcela ignorovali přání "běžných" lidí.

Nahlásit

-
12
+

Žasnu nad tím, jak zbytečně složitých způsobů a prostředku používají liberals pro vyjádření svého vztahu k DJT... Vždyť stačilo napsat dvě slova - "nesnáším Trumpa" (no dobře, tak v angličtině tři).

Nahlásit

-
5
+

"Je již notorietou, že Trumpovo podnikání spočívá i na manipulaci a podvádění klientů, vydírání dodavatelů neplacením, vyhrožování soudními spory konkurentům a kritikům - prostě útočným jednáním. A byl to také Trump, kdo proslul misogynními výroky, mimo jiné, že jeho bohatství a sláva mu dávají právo sexuálně obtěžovat ženy."

ORLY?

Nahlásit

-
6
+

A výsledek voleb se dá vysvětlit tak, že ta strategie je voliči žádána, tudíž jim samým blízká :-)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

jde o to, ze az ve svetle vysledku voleb se Trumpova strategie zacala jevit jako uspesna

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

Donald Trump byl přítomen v politickém prostoru už řadu měsíců před svým zvolením. Tudíž ta studie nezní moc věrohodně. Následný výzkum to stěží asi může osvětlit, to by jeho první část totiž musely udělat někdy v roce 2015 a dříve. Ledaže by nějaká kreativní studie.

Nahlásit

-
3
+