Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Facebook Trumpovi volby nevyhrál

14. 2. 2017
 5 232
4 komentáře

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Hillary za sebou měla:
- Politickou třídu
- Wall Street a velké korporace
- Mainstream médií
- Hollywood
- Mnohem více peněz na kampaň

A tohle všechno nakonec strčili do kapsy Assange s Putinem? Internetový buřič s prezidentem chudé země sužované korupcí a alkoholismem položili skvělý systém? To by jen svědčilo o pevnosti základů systému.

Autor opomíjí důležitá fakta. Nejde jen o jedny volby do Bílého domu. Demokrati prohráli úřad prezidenta, sněmovnu reprezentantů, senát, guvernérská místa a další volené posty - celkem okolo 1000 křesel po celé zemi.

Politická levice je u moci už dlouho a naprosto ztratila kontakt s realitou a přerušila komunikaci se svým voličem. Stala se z ní lunatická sekta. Chybí jí vize a myšlenky. Jediné, co je schopna nabídnout jsou nadávky do rasistů (adresované svým bývalým voličům) a konspirační teorie o Putinovi.

Můj psychografický model mi říká, že sledujeme světovou vzpouru plebsu proti idiotům, vydávajícím se za elity.

Nahlásit
-
25
+

Diskuze

Je známa posměšná historka, jak Trump odmítl objednat sofistikovaný sociologický průzkum a místo něj objednal více červených kšiltovek. Vyhrál, protože měl tah na bránu, na rozdíl od Clintonové, která si chtěla vítězství objednat u agentur jako pračku.

Nahlásit

-
6
+

Demokrati tvrdí, že volby jim prohrálo to, že někdo zveřejnil, co si skutečně myslí a co v zákulisí říkají. No nevím, jestli je tohle rozumná politická strategie.
Ruská karta taky moc nefunguje. Tvrdit "řídil jsem ožralý, ale omlouvá mě, že to na mně práskli Rusáci" není podle mne moc dobrý recept na oslovení voliče.

Nahlásit

-
12
+

Hillary za sebou měla:
- Politickou třídu
- Wall Street a velké korporace
- Mainstream médií
- Hollywood
- Mnohem více peněz na kampaň

A tohle všechno nakonec strčili do kapsy Assange s Putinem? Internetový buřič s prezidentem chudé země sužované korupcí a alkoholismem položili skvělý systém? To by jen svědčilo o pevnosti základů systému.

Autor opomíjí důležitá fakta. Nejde jen o jedny volby do Bílého domu. Demokrati prohráli úřad prezidenta, sněmovnu reprezentantů, senát, guvernérská místa a další volené posty - celkem okolo 1000 křesel po celé zemi.

Politická levice je u moci už dlouho a naprosto ztratila kontakt s realitou a přerušila komunikaci se svým voličem. Stala se z ní lunatická sekta. Chybí jí vize a myšlenky. Jediné, co je schopna nabídnout jsou nadávky do rasistů (adresované svým bývalým voličům) a konspirační teorie o Putinovi.

Můj psychografický model mi říká, že sledujeme světovou vzpouru plebsu proti idiotům, vydávajícím se za elity.

Nahlásit

-
25
+

Nadpis bez vztahu k obsahu (CA != Facebook).
Wikileaks jen vydaly pravdu - pravda je špatně, když to ukazuje na neschopnost toho "správného" kandidáta? Mimochodem, pochybuji, že to četly více než jednoky lidí,m jsou to MB textu.
A nakonec to musí svést na Putina. Jestli je schopen Putin změnit volby v USA, jenom to ukazuje, jak slabý prezident byl Obama, když to umožnil. A Mrs. Clinton byla dlouho ministrině zahraničí, takže je stejně slabá.

Čekal jsem nějaké informace a statistiky, a zatím jen bláboly.

Nahlásit

-
5
+