Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Kalouskovo náhlé osvícení

1. 4. 2016
 14 990
2 komentáře

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Tak urcite. Nastesti nakonec prevazili nemanipulovatelni volici autentickeho polyhistora z lidu, sudetobijce, disidenta a vzorneho otce od rodiny.

Mne Kalousek v cele demonstrace ze vseho nejvice pripomel Pavla Nemce, lisajiciho se k hulicum na Letne. Jak to s US dopadlo, vime vsichni.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu
-
4
+

Diskuze

Tak urcite. Nastesti nakonec prevazili nemanipulovatelni volici autentickeho polyhistora z lidu, sudetobijce, disidenta a vzorneho otce od rodiny.

Mne Kalousek v cele demonstrace ze vseho nejvice pripomel Pavla Nemce, lisajiciho se k hulicum na Letne. Jak to s US dopadlo, vime vsichni.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
4
+

Pravdoláskaři patří mezi nejsnáze zmanipulovatelnou část voličstva, což se ukázalo už při volební kampani K. Schwarzenberga, který byl pro ten účel vybaven zcela virtuální identitou. Kalousek tedy jedná rozumně a zaměřuje se už dlouho na (ze svého pohledu) nejpoužitelnější cílovou skupinu. Navíc, umění rychle a drze se postavit do čela čehokoliv je obecně cesta nahoru téměř v každém oboru.

Proto mne nebude udivovat, pokud TOPce půjdou preference nahoru. Spíš budu zvědavý, kolik se najde mezi intelektuály a obecně elitami lidí, kteří postupně přijmou Kalouska jako svého názorového lídra. Z blbosti to snad nebude, spíš ze zoufalství, že není nikdo lepší, nebo z vypočítavosti.

Nahlásit

-
4
+