Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Horší než sankce

Pavel Kohout | 1. 2. 2016 | Celkem 1 komentář v diskuzi

Vložit komentář

Celkem 1 komentář v diskuzi.

Jiří Suchý | 5. 2. 2016 12:00

Předně jako středoevropan nechápu, proč mám chtít porazit Rusko, a v čem vlastně. A co bude, až to Rusko porazíme? Ale na to jsem si už zvyknul, že není nutné bojovat pro něco, ale prostě bojovat, aby jsme bojovali.

Co jsem nečekal, že uznávaný ekonom napíše, že za saudskou akcí může stát zájem USA. Sám jsem o tom spekuloval už dříve, ale že si to troufne i pan Kohout, to jsem nečekal. Jen tak dál.
Jenom pochybuji, že to saudové dělají zadarmo. Takže když si zase zaspekuluji, tak buď jedou třeba 50/50 nebo musí, aby jim na náměstí nezačali nepokoje, jak všude kolem. A oni moc dobře ví, jak je to snadné a účinné.
Být americkým těžařem a platit daně, aby saudové prodávali levněji, aby porazili Rusko a jako vedlejší efekt mě přivedli na buben, to může být frustrující.

Nahlásit

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK