Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Absurdity roku 2015

31. 12. 2015
 16 943
4 komentáře

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Tak.
Jen více českých hlav píšících o multiplikačních efektech státních dotací a nutnosti majetkových daní a progresivních daní z příjmu. Jsou tu na FinMagu zatím v menšině, je třeba je posílit, kupředu levá!
Zdraví,
Předvídatelný Altman

Nahlásit
-
10
+

Diskuze

Opravdový gentleman se pozná podle toho, že se galantně chová i k ženě, se kterou se nechce vyspat.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
9
+

No, všechno to jsou lahůdky, po kterých má víra v lidstvo zase o něco vzrostla.

Avšak vzhledem k tomu, že zrovna dnes jsem vykonal přestupek číslo deset, tak se zaměřím na něj. Musím říct, že "asexuální" reakci na danou situaci si nějak představit neumím. Možná to bude chtít reagovat na ženy stejně jako na muže. Určitě vznikne spousta zajímavých situací. Představte si, že přijdete k ženě, dáte jí pecku do ramene a konverzaci zahájíte otázkou: "Tak co, parde, jak ti visí?"
To by snad šlo. Z oné anatomické narážky nelze usuzovat, na které pohlaví (které bude stejně prohlášeno časem za "sociální konstrukt") je mířena. Akorát stále nevím, jak dále postupovat v oné otázce přednosti ve vstupu do dveří. Mám se syknutím: "Nejsem sexista!" zabouchnout ženě před nosem? A co když potkám jak na potvoru Conchitu Wurst? Mám reagovat na plnovous, nebo na dámské šaty a případně ji/jeho tak pustit jako první-ho nebo se před něj/ni nacpat? To jsou ty otázky o směřování lidstva! To jsou ty globální výzvy, kvůli kterým máme EU!

Nahlásit

-
9
+

Tak.
Jen více českých hlav píšících o multiplikačních efektech státních dotací a nutnosti majetkových daní a progresivních daní z příjmu. Jsou tu na FinMagu zatím v menšině, je třeba je posílit, kupředu levá!
Zdraví,
Předvídatelný Altman

Nahlásit

-
10
+

Ačkoli chemik, na první místo jasně řadím argumenty monetárních neoludditů z ČNB. VyLízal je z nich největší hvězda, odkazovaný mistrný kousek mi unikl. Zkurvením měny za plnou zaměstnanost, soudruzi!

Nahlásit

-
10
+