Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Katka v Křemíkovém údolí III. Jsi vůbec start-up?

18. 11. 2015
5 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Takže startupovnictví je vlastně taková ruleta pro bohaté investory.

Projekt a lidé do něj zapojení jsou jen žetony v této hře. Jako správné žetony musí být dostatečně unifikovaní, a musí u nich být nenulová šance na výhru. Jen obrázek na žetonu musí být unikátní.

Co ve skutečnosti takový projekt nabízí, je nepodstatné. Hlavně nesmí nabízet žádnou lidskou práci, kromě té vložené na začátku.

Po přečtení článku mi to čím dál tím více začíná připomínat dot.com bublinu verze 2.0.

Nahlásit
-
2
+

Diskuze

Pane Pošuku, proč by měla vědět, proč tam je? Je potřeba mít jasný cíl, nebo je lepší, když cítím šanci, zvednout zadek a jít si ji prohlídnout zblízka – a podle toho, jak bude vypadat, se s ní pak popasovat?

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Kritika zní s přehledem, hodně shora. Možná máte pravdu.
Ale přeci jen je mi milejší to zkusit, prožít to a podělit se o své dojmy, trochu se obnažit. Šance je jedna ku kolika...?
Think positive! :)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

doufáme že ne poslední rozhovor pro svhouse.tv http://svhouse.tv/katerina-mytravelove-first-impressions-silicon-valley-plans-validate-product-interviewed-markandersen/

Nahlásit

-
0
+

Cetl jsem minuly prispevek a jsem si stale vice jist, ze ta pani si sama neni jista proc, se tam vlastne ocitnula.

Nahlásit

-
1
+

Takže startupovnictví je vlastně taková ruleta pro bohaté investory.

Projekt a lidé do něj zapojení jsou jen žetony v této hře. Jako správné žetony musí být dostatečně unifikovaní, a musí u nich být nenulová šance na výhru. Jen obrázek na žetonu musí být unikátní.

Co ve skutečnosti takový projekt nabízí, je nepodstatné. Hlavně nesmí nabízet žádnou lidskou práci, kromě té vložené na začátku.

Po přečtení článku mi to čím dál tím více začíná připomínat dot.com bublinu verze 2.0.

Nahlásit

-
2
+