Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Papež čistí banku. Neměl by ji rovnou zavřít?

Pavel Jégl | 4. 8. 2014 | Celkem 1 komentář v diskuzi

Vložit komentář

Celkem 1 komentář v diskuzi.

Ivo Patta | 15. 8. 2014 16:59

Částečně nesouhlasím s tvrzením: ..."víra a finance nejdou ruku v ruce". V obecné poloze je hodnota peněz od r. 1972, kdy USA zrušili zlatý standard, otázku důvěry, nebo chcete-li výry.

ČBK a ČSOB. Peníze z církevních restitucí přelévané prostřednictvím ČSOB na finanční trhy za účelem údajného zmnožení nad úroveň inflace, ale bez záruky vrácení vkladu. ČSOB se tak podařilo částečně, ale možná i plně odškodnit, co se týká předpokládaných zisků z provozování více méně zrušeného II. důchodového pilíře Penzijní společností a.s., člena skupiny ČSOB. Možná plně odškodnit z toho důvodu, že se sice jedná jen o zlomek financí ve srovnání s II. důchodovým pilířem, zato je možnost umístit peníze na finančních trzích bez přísných regulací.

Nahlásit

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK