Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Doněck pět minut před infarktem

Luboš Palata | 20. 5. 2014 | Celkem 3 komentáře v diskuzi

Vložit komentář

Všechny 3 komentáře v diskuzi.

Jan Daniel | 21. 5. 2014 09:00

Po vzletných frázích o exportu té správné proevropské demokracie do zkorumpované postsovětské země, ve které vládnou oligarchové prostřednictvím politiků, přes revoluční excesy spojené se vzedmutím vypjatého nacionalismu, národnostní nenávisti, fašizujících tendencí, občanskou válkou a stovkami mrtvých se vracíme pomalu do reality – vlády oligarchů, kteří si na Ukrajině upevňují svoje knížectví se soukromými armádami.
Pokud jde o geopolitické směřování země - nakonec se zjistí, co tvrdili realisté od počátku: pokud má být Ukrajina zachována jako stát, nemůže být ani v jedné krajní poloze: ani prozápadní/protiruská, ani proruská/protizápadní. A pak se zeptáme majdančíků a jejich roztleskávačů: k čemu bylo to všechno ničení a zabíjení nutné?
Btw: Palata nám na tom Donbase nějak vyměkl. Prý „Putinovo Rusko se v současnosti zřejmě nechystá Doněckou ani sousední Luhanskou oblast obsadit a připojit, a krymský scénář se tedy zřejmě nebude opakovat…“ Trochu příliš realismu najednou. Když seděl na prdeli v pražské redakci, byl to jiný úplně jiný válečný jestřáb. Tak to dopadá, když vypustíte novináře do terénu – začne být nudný.

Nahlásit

0
+
-

Tomáš Najman | 20. 5. 2014 21:50

„Vyhlašujeme plné znárodnění všech podniků oblasti,“ uvedl Pušilin ("šéf" Doněcké lidové republiky) ve zvláštním televizním provolání. „Souvisí to s tím, že oligarchové na Donbasu odmítli platit daně Doněcké lidové republice.

Zatím je to k smíchu, ale tato zpráva je dost důležitá pro uvědomění si, co udělá třeba vláda EU nebo ČR, až posledních pár plátců definitivně odmítne nechat se čím dál více odírat za čím dál horší "služby" státu...a pak to bude teprve mazec!

Nahlásit

0
+
-

Tomáš Macháček | 20. 5. 2014 11:53

Pro zajímavost

http://www.nahraj-obrazek.cz/search.php?search=ukrajina

Nahlásit

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK