Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Zkušenosti z volné nohy: Pět let v nóbl řetězech

Michal Kašpárek | 21. 3. 2014 | Celkem 2 komentáře v diskuzi

Vložit komentář

Celkem 2 komentáře v diskuzi.

Robert Vlach | 26. 3. 2014 10:41

Tohle je opravdu výborný článek! Michal Kašpárek nemaluje freelancing na růžovo, což je pro dobrou orientaci prvopodnikatelů klíčové. Jediný bod, který bych doplnil, jsou ty náklady digitálních nomádů. Nomádská dovolená se dá ve skutečnosti zorganizovat levně tak, že náklady výrazně nepřesáhnou vaše běžné náklady doma v Česku, zejména když se více lidí domluví na pronájmu jednoho bytu. Při dobrém plánování není ani problém sehnat levné letenky či jízdenky. Stejně tak mohu potvrdit, že s tou doporučenou literaturou to není bůhvíjaké. So Good They Can't Ignore You je i podle mého názoru nejlepší titul na trhu, tím spíš, že pokrývá kariérní strategii jak nezávislých, tak i ostatních profesionálů.

Nahlásit

0
+
-

Oskar Michl | 24. 3. 2014 08:32

Po mém soudu je výborná kniha "Jistou cestou k bohatství" od W. D. Wattlese. I když to ten název moc nenapovídá, tak jde podle mě o jakousi praktickou příručku "jak žít podle Nového zákona". A vtipné taky je, že byla napsaná v roce 1910...

Nahlásit

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK