Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Pas Evropské unie? Za pár mega žádný problém

2. 5. 2013
 21 780
2 komentáře

Přihlášení do diskuze

Diskuze

Tak se mi nejak nezdalo, ze by stredni vrstva v Rusku mela miliony EUR, dal jsem si teda tu praci a nasel si, ze podle Forbes a Ernst&Young to bude 50000 USD na rok na hlavu. Tak at to prezentu a dejme tomu, ze je to 200 000 USD na hlavu. Kdyby lidi nejedli, neplatili dane a nic si nekoupili, tak jim bude trvat vice nez 10 let, aby se dostali na miliony EUR ulozenych na bankovnich uctech. Ti, co maji miliony EUR nejsou urcite stredni vrstva.

Nahlásit

-
0
+

Miliony Pakistancu, Cinanu, Nigerijcu a Indu ziskavaji Britske obcanstvi nasledovne. Zaplati si rocni studium v UK. Obvykle to stoji 10000liber rocne. POkud mate master degree ze zahranici tak staci jeden rok k zisku Master degree z UK university. Nasledne mate moznost dostat pracovni vizum pokud se najde nekdo kdo vam nabidne praci. Za pet let prace v UK (staci jeden clen rodiny) dostanete obcanstvi a pas. Takze je to levne a rychle. Nasledne pak Indove obvykle odcestuji do Arabie, kde si muzou lepe vydelat (nez v UK a nez Indove s indickym obcanstvim), jsou blize domovu a maji o neco lepsi status jako obcane UK. Takovychto pribehu znam desitky. Ja jsem vsak s obcanstvim CR vcelku spokojen.

Nahlásit

-
0
+