Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Peníze, nebo život? Čajovnové duchovno útočí

Michal Kašpárek | 7. 2. 2013 | Celkem 1 komentář v diskuzi

Vložit komentář

Celkem 1 komentář v diskuzi.

Milan | 8. 2. 2013 14:42

Dobrý den pane Kašpárku, děkuji za Vaši kritiku knihy, kterou já vidím naprosto naopak. Myslím, že pohled, který nabízíte Vy, je naprosto v pořádku, podíval jste se na vše velmi realisticky, bez obalu a bez zapojení duševních souvislostí.
Kniha ve mě nevyvolala potřebu měnit svůj život a stát se volným na veškerých možných polích, vyvolala ve mě pocit více přemýšlet o tom, co dělám, proč a pro koho to dělám a co za to čekám a co bych chtěl, aby mě čekalo v cíli.
Věcně-historické data, které zmiňujete, jsou naprosto irelevantní, jako bych říkal, že musíte být námořník, když sedíte v pruhovaném tričku v kavárně... Podstata mi tam určitě uchází...:-)
Kniha mě donutila přemýšlet o svém životě, její "pravda" vězí za slohem, sémantikou i logikou skladby.
Jediné mne mrzí, Vaše kritika nedává Vašemu příznivci na výběr, neříká "Já teda s Tomem Hajzlerem nesouhlasím, ale ty si to přečti a udělej si vlastní názor.." a to by u mě pozitivně laděná kritika obsahovat měla...
Pěkný den, Milan

Nahlásit

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK