Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Prezident versus euroval: Pěkný, leč marný nepodpis

Aleš Tůma | 11. 12. 2012 | Celkem 3 komentáře v diskuzi

Vložit komentář

Všechny 3 komentáře v diskuzi.

hájkova vlasta | 12. 12. 2012 07:04

Váženýp.Janouškovec.Dokonalejs tep.autorovičlánkuodpověděliza mě.

Nahlásit

0
+
-

Pavel Janouškovec | 11. 12. 2012 11:57

Pane Tůmo, není možné sedět jedním zadkem na dvou židlích. Jestliže budeme předpokládat, že budeme někdy potřebovat záchranný balíček z EU, tak to můžem rovnou zabalit a vděčně se zařadit do platícího stáda. Je to pro politickou reprezentaci příjemné - sice se musí do fondu platit, což výrazně zvyšuje pravděpodobnost, že jednou záchranný balíček budem potřebovat, ale zase můžou být v klidu. To je ta zrůdnost o které Klaus mluvil. Vždyť státní dluh vedoucí až k platební neschopnosti není něco co by nás postihlo jako povodeň, či masívní zemětřesení. Je to jen neodpovědnost a nekázeň, nic víc, nic míň. Přestaňme lhát sami sobě - není to něco co nás může nevyzpytatelně postihnout, je to něco co jsme vědomě způsobili.

Nahlásit

0
+
-

Libor Šindelka | 12. 12. 2012 09:43 | reakce na Pavel Janouškovec - 11. 12. 2012 11:57

navíc to je logika žáka ze zvláštní školy: utrácejme současné peníze platbou do záchraných fondů a navíc se chovejme idiotsky , abychom je pak mohli využít ?!?! pokud bude současná společnost umožňovat bohatnutí korporacím a zároveň bránit jejich bankrotům, v žádném případě to nelze nazývat kapitalismem a už vůbec ne zdravou společností

Nahlásit | Zobrazit komentovanou zprávu

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK