Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Slovensko v sevření Gorily: Kupovala si Penta policii i vládní politiky?

6. 1. 2012
7 komentářů

Přihlášení do diskuze

Diskuze

Souhlas. To mají i v USA, při tvorbě školních osnov tam tuším tahal za nitky starý dobrý Rockefeller - postaral se o to, aby masy byly finančně negramotné. O využívání médií snad je zbytečné se zmiňovat. Nicméně v době internetu je snažší než kdykoliv dříve šířit alternativní informace. Třeba o "převratu" na Islandu asi naši lídři nechtěli, abychom se dozvěděli, a přeci se stalo. Jenže to nikoho nezajímá. Lid je apatický, o to mi spíš šlo. Prezident se občanům směje do obličeje, garantuje dohody které se nestali, a já neslyšel jediného čecháčka někde v diskusi si nad tím postěžovat. Jsem jediný komu to vadí, a připadám si s tím otravný. Ne že by o něco šlo, jen o princip, ale ukazuje to, jak na tom lid je. A dokud na tom lid bude takto, draví a dynamičtí hoši to budou ze zákulisí řídit. Ostatně tak tomu bylo odnepaměti...

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Co s tím lid udělá? Pokud bude veškerou politiku řešit v pajzlu u piva, tak nic. Dobře to popsal (zazpíval) Tomáš Klus ..... http://www.youtube.com/watch?v=Hllk21wloMo

Nahlásit

-
0
+

kopletne cely spis gorila a gorila1 ak by mal niekto zaujem poveceroch citat
http://dl.dropbox.com /u/51238188/gorila.txt
(je dobre si to skopcit do wordu)

Nahlásit

-
0
+

Omlouvám se, to byla reakce na Petra Malého.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Lid neudělá vůbec nic. To se dá "ošéfovat" tzv. vymejváním palic. Prostředky na to jsou, není to nákladné , je to spolehlivé a vyzkoušené.

Nahlásit

-
0
+

Lid bude požadovat více státu, protože ten jediný si s tím přece umí poradit.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

To co je shrnuto v posledním odstavci se mi honilo hlavou po celou dobu čtení článku. Že je Penta povedená partička víme například z toho, jak šikovně vydělala na pozemcích u letiště Ruzyně. Stát je levně prodal, aby je za pár let draze koupil zpátky. Akorát v Česku za Pentu jedná místo Haščáka pan Dospiva, jinak to asi bude podobný scénář.. Nebo takový vznik J&T, kdy tatínek jenoho ze zakladatelů byl vysoce postavený soudruh... darmo mluvit. A ne že bychom se dozvěděli něco převratného. Otázkou je, co s tím lid udělá?

Nahlásit

-
0
+