Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Dožijeme se smrti papírových novin?

Petr Preclík | 12. 3. 2012 | Celkem 1 komentář v diskuzi

Vložit komentář

Celkem 1 komentář v diskuzi.

Petr Kocur | 12. 3. 2012 14:34

Od pana Preclíka bych čekal víc než tuto povrchní sentenci, která vůbec neodpovídá na otázku, kterou si autor položil v titulku.
Podle mého názoru bude význam papírových novin a periodik dále klesat, ale z trhu zcela nezmizí (podobně jako rozhlas nezničila televize).
Na on-line médiích oceňuji maximální míru demokratičnosti. Jednak si na internetu zprávy a komentáře vybírám, nenechávám si vnutit to, co chce vydavatel prodat. Možnost výběru je takřka bezbřehá díky tomu, že vydávat vlastní názory na webu může téměř každý. Právě tak možnost okamžité reakce čtenářů, interaktivita, odkazování v diskusích na relevantní inoformace apod. vytváří, abych to řekl vzletně, "zpravodajství vyššího typu". Pevně věřím, že se tuto svobodu vyjadřování nepodaří cenzurou zkrotit.

Nahlásit

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK