Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Podzim přinese bouřky

The Economist | 20. 8. 2012 | Celkem 3 komentáře v diskuzi

Vložit komentář

Všechny 3 komentáře v diskuzi.

Pavel Antonín | 20. 8. 2012 23:32

Na buze často platí že dělat opak toho co se všude píše se může vyplatit, takže podzim nepřinese bouřky, ty přineslo už jaro, podzim by mohl přinést sluníčko. EZB může před finančními trhy kličkovat klidně i dalších 10 let a když si investoři uvědomý že atˇ dělají co dělají pořád sedí na kračím konci páky a konec konců ty dluhy reálně stejně nikdo nikdy splácet nebude, (to si snad myslí jen ti nejnajivnější), začnou vuažovat jiným směrem a poženou akciové trhy vzhůru do nové bubliny, a to není nic jiného než lechce vydělané peníze pro ty co se nebojí. Takže vážení nebojte se a vydělávejte.

Nahlásit

0
+
-

Petr Škapa | 20. 8. 2012 08:49

Citát pro dnešní horký den:

The interests of the bureaucrats in Brussels were perhaps most insidious ... If the European sovereign debt crisis resolved itself, everyone would praise the success of the euro project. If some European sovereign debt failed, the bureaucrats’ solution would be more, not less, integration and more, not less, oversight from Brussels … Brussels had constructed a no-lose situation. If the euro succeeded they won praise and if the euro came under stress they won power. The stress came soon enough.

Currency Wars: The Making of the Next Global Crisis (James Rickards, Portfolio, 2011)

Nahlásit

0
+
-

Petr Svoboda | 20. 8. 2012 00:28

Řexit, Španěxit, Portexit, Italexit - nikdy jsem to nejed, ale určitě to je moc dobré...
Španěxitu se říká taky Spail Out :-)

Nahlásit

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK