Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Další Kalouskův přešlap: Jak Ztohoven?

Jan Boček | 12. 3. 2011 | Celkem 2 komentáře v diskuzi

Vložit komentář

Celkem 2 komentáře v diskuzi.

Václav Čížek | 13. 3. 2011 09:53

. ano, tak nějak to bude, a k napsanému není co dodat. Je jen zarážející, s jakou lehkostí panu Kalouskovi prochází všechny fauly, kterých se během své poutě politikou dopouští. Měl by se už koněčně zodpovídat! A to i v trestněprávní rovině, neboť minimálně jednou přestoupil zákon, a to tím, že prosadil zvýšení spotřební daně na pohonné hmoty, čímž nepochybně způsobil této republice škodu většího rozsahu. Na dosavadní produkci páně finanzmin istra, ve které většinově vězíme, sedí jako pověstný hrnec na..., přesmyčka názvu skupiny, uvedeného v závěru titulku článku: "...sto hoven".

Nahlásit

0
+
-

František Pašingr | 12. 3. 2011 15:10

Moje babička říkávala: "Potrefená husa se ozve".
Kdyby ministr nařídil odposlech, tak je to velký průšvih, ale kdyby si tu schůzku někdo z účastníků nahrál a nahrávku mu poslal, jak se to občas stane třeba na stranickém sjezdu,tak je podobná legrace jako když to provedli Jakešovi.
Kdyby mi někdo řekl, že má nahrávku mé pracovní schůzky, tak ho neprodleně požádám ať jizveření a víc se tím nezabývám. Tedy pokud bych se nebál, že uniklo něco, co nemělo. Kdybych se však zveřejnění právem obával, tak musím okamžitě zahájit kampaň na diskreditaci držitele nahrávky.
Kterou z těchto možností zvolili šéfredaktoři, posoudí čtenáři sami.

Nahlásit

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK