Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: České zákonodárství v permanentní revoluci!

Klára Samková | 16. 3. 2011 | Celkem 4 komentáře v diskuzi

Vložit komentář

Všechny 4 komentáře v diskuzi.

Martina Slaninová | 20. 3. 2011 15:08

Pane Pašingre, Váš, zde publikovaný, názor je naprosto mimo mísu. Paní doktorka se článkem snažila přiblížit, jaký stav právního řádu je v naší zemi a jaký je toho výhled do budoucna, např. s ohledem na připravované změny v občanském zákoníku. Tyto změny jsou vystaveny rozsáhlé kritice právnické obce, jelikož jsou převážně ke škodě těch, kterých se má tato norma týkat - obyčejných lidí. Protože jednou z moderních zásad právního státu je, že neznalost zákona neomlouvá, mělo by to být zřejmé i Vám. Pokud byste snad právníka někdy potřeboval (v občanskoprávním sporu), věřte, že při ochraně Vašich práv, bude mít hooodně zamotanou hlavu, za což nebude mít zákonodárce (kolegy) ani trochu rád.

Nahlásit

0
+
-

František Pašingr | 20. 3. 2011 15:52 | reakce na Martina Slaninová - 20. 3. 2011 15:08

Je lepší mít zamotanou hlavu složitým problémem než být nezaměstnaný.
Kdyby byly jednoduché daňové zákony, nebudu muset platit účetní a daňové poradce. Když budou jednoduché zákony nebudu potřebovat právníky.
V našem státě ovšem nehrozí ani jedno ani drtuhé.

Nahlásit | Zobrazit komentovanou zprávu

0
+
-

Adam Čabla | 16. 3. 2011 11:15

Jenom bych mel nesmely dotaz, jestli bude druhe pokracovani, ve kterem bude predveden ten slibovany vypocet bodu zvratu? Nebo ten obecne ukazany je to "bingo"?

Nahlásit

0
+
-

František Pašingr | 16. 3. 2011 04:31

Kdyby zákony byly tak jednoduché, že by je chápal každý občan, co by potom dělali právníci?
Naštěstí pro Vás zákony dělají právníci a ti své kolegy o živobytí nepřipraví.

Nahlásit

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK