Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Dvě rány do hlavy? Pardon, ale nevěřím!

Gonzalo Lira | 6. 5. 2011 | Celkem 2 komentáře v diskuzi

Vložit komentář

Celkem 2 komentáře v diskuzi.

Mario Vápeník | 7. 5. 2011 08:19

Včera jsem tu psal komentář o tom, že je asi dost nemožné předstírat zabití bin Ládina za situace, kdy existuje nemálo lidí, kteří mohou podávat svá svědectví, která dohromady vždy dají pravdivý obrázek. V tomto případě ti, kteří v domě byli a nyní jsou stále živí, a to na Pákistánském území, dále bin Ládinovi soukmenovci, kteří se různě ozývají. Ale můj komentář se neobjevil. Je to už podruhé na tomhle serveru, kdy můj byl komentář ignorován. Alespoň by mě zajímalo proč.

Nahlásit

0
+
-

Mario Vápeník | 6. 5. 2011 15:00

Hezké. Ale má to háček. Američani na místě nechali živé. Ti mohou potvrdit nebo vyvrátit kdo skutečně ve vile žil. Ale jistě to budou dokonalí herci, kteří dle době naučených rolí budou tvrdit, že tam žil sám Usáma. A dostanou za to dobře zaplaceno od CIA. Žena s prostřelenou nohou (dostane příplatek za bolestné), děti (mimořádné herecké talenty). Amíci to mají opravdu promyšlené.

Nahlásit

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK