Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Symbióza politiků a médií. Karel Randák: Kalousek má Právo, Vondra Mladou frontu

Martin Vlnas | 2. 7. 2011 | Celkem 4 komentáře v diskuzi

Vložit komentář

Všechny 4 komentáře v diskuzi.

Ronald Gripper | 4. 7. 2011 10:19

Také nechci "nahlas" říkat, že I. Langer je zločinec. Každý to ví. Pokud nám tady vyroste Nečasovo gestapo (GIBS), kde bude za nitky tahat I. Langer prostřednictvím bývalého náměstka na vnitru Bílka. Tak to vidím naexodus občanů. Naproti tomu"Ovčané&quo t;se zapojí do kolaborace a korupční demokracie bude nadále vzkvétat.:-Dhttp://www.ceskapo zice.cz/domov/politika/treste- se-jde-na-vas-%E2%80%9Enezavis la%E2%80%9C-inspekce

Nahlásit

0
+
-

Zdeněk Pavlík | 3. 7. 2011 23:53

Jen tak dál. Takovéto články naše ekonomika potřebuje!

Nahlásit

0
+
-

Ronald Gripper | 3. 7. 2011 17:54

Karlové Janeček a Randák jako jediné celebrity v naší společnosti dávají lidem naději na normální život. Avšak......divím se, pokud Randák říká, že ta špína, hnůj a malý Hitlerové je na vydání knihy, proč tak neučiní. Čeká na zákonnou lhůtu mlčenlivosti ?

Nahlásit

0
+
-

Jan Altman | 2. 7. 2011 14:43

Opravdu žijeme ve skvělém systému, který stojí za maximální ochranu a obhajobu....

Tak mne napadá, že v "přirozeném/spontánn ímřádu", anarchokapitlismu, by si asi žádný telekomunikační oparátor netroufl vykacet, s kým a o čem jeho klienti telefonují - neb by riskoval, že okamžitě ztratí většinu klientů. A samozřejmě by neexistovala (zkorumpovaná) moc, která by operátra k tomu úniku mohla donutit násilím.

Nahlásit

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK