Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: SMH: výnos bez rizika, nebo další letadlo?

15. 12. 2011
4 komentáře

Přihlášení do diskuze

Diskuze

Jiří, díky za reakci. Bývalí majitelé a bývalá redakce měla na věci zkrátka jiný názor, než máme my. Na tom není nic divného...

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Tak to jsem asi na vrcholu "letadla" to mám radost, vždy jsem byl v Amway a spol někde naspodu :D :D

Je minimálně divné, když jednou server zveřejní článek od jistého Stana, viz. odkaz níže, jako od zkušeného profíka a pak v druhém článku ho a jeho práci zesměšní nějaký nezkušený autor, svědčí to jak o "profesionalitěquot;autora, tak celého serveru.

http://www.pen ize.cz/forex/60624-mali-vs-vel ci-hraci-na-forexu-kdo-ma-vyho du

Aleasi bych měl vložit část prostředků do pořádného letadla jako jsou penzijní fondy :-)

pěkný večer,

Jirka

Nahlásit

-
0
+

Nevím, zda jde o chtěnou ironii, ale nedá mi to a ocituji ze staršího článku o letadlech, na který p. Tůma odkazuje:

"Ve většině případů o historii společnosti vypráví pouze stovky příspěvků v internetových diskuzích. Všechny zhruba v tomhle stylu: "Je to skvělá nabídka, investuji už dva roky a výnosy dostávám pravidelně, nevěřte pomlouvačům, kteří nechápou revoluční myšlenku firmy XY". Tyto příspěvky samozřejmě píšou účastníci ve vyšších patrech letadla, aby nalákali nové naivní oběti."

Oprav duinvestujete již 2 roky? :)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Tenhle článek jsem již viděl na www.penize.cz, jen bych dodal, že u SMH mám peníze téměř dva roky a vložený kapitál je dávno zpět, plus něco navíc. Sám obchoduji na forexu několik let, mám to jako koníčka a není problém stabilně dělat přes 10% měsíčně. Investici mám jako rozložení portfolia a co vím, tak jsou poslední dobou slabší procenta, ale jen díky krizi a opatrnosti fondu... Jo a to, že nemůžete nikde na googl najít tento fond, je díky tomu, že reklamu Hedge Fondů naše legislativa neumožňuje a Fond tuhle skutečnost neporušuje...

Hezký den,

Jirka

Nahlásit

-
0
+