Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Novela zákona o pojišťovacích zprostředkovatelích: Proč jde stát na ruku nejsilnějšímu hráči?

Tomáš Prouza | 21. 6. 2011 | Celkem 2 komentáře v diskuzi

Vložit komentář

Celkem 2 komentáře v diskuzi.

ondra | 27. 6. 2011 20:45

Líbí se mi Vaše rozhořčení nad makléři, kteří ruší vše co jim přijde pod ruku. Nedělají snad samotné pojišťovny to samé při konverzích smluv. Dost často zapomínají klienta upozornit na to, že jeho stávájící mlouvu o ŽP zruší. Namísto toho klienta informují o tom, že jeho pojistná smlouva je aktualizováná a peníze na ní mají stále. Skutečností však, je že pouze převedou odkupné ze stávající smlouvy na smlouvu novou.

Nahlásit

0
+
-

tomáš halas | 23. 6. 2011 20:54

Myslím si,že mnozí z těch co tady píšou , něco jiného dělají a něco jiného říkají.V oboru jsem cca 20let a mohu říct že dnešní trh není zaměřen na klienta, ale na zisk za každou cenu ,ať u pojišťoven či u zástupců jednotlivých skupin.Jak si mám jinak vysvětlovat,že mnoho zástupcůhlavně z řad makléřů,absolutně nehledí na již sjednané pojistné smlouvy a hlavně v životním pojištění ruší vše co jim přijde pod ruku,kvalita nekvalita. Kdyby byl zájem,vše by bylo možno řešit ke spokojenosti klienta.Řeči nic nezmění,papír snese všechno.

Nahlásit

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK