Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Pavel Kohout: Drobil měl letět. Bez jakýchkoliv řečí a cavyků!

Marek Hudema, Jaroslav Plesl | 5. 1. 2011 | Celkem 5 komentářů v diskuzi

Vložit komentář

Všech 5 komentářů v diskuzi.

Luděk Zdražil | 7. 1. 2011 09:52

Téměř bych řekl, že jsme v době dramatické Kohoutománie, dle výroků a komentářů o opuštění NERV Pavlem Kohoutem. Ekonomem ? Politikem ?
Mezi ekonomem (makro) a politikem je vcelku malý rozdíl. Pokud je tím ekonomem ekonom veřejně publikující své názory, je ten rozdíl ještě menší. Pokud je tím ekonomem ekonom angažující se ve vládních agendách, je ten rozdíl o to menší. Pokud takový ekonom veřejně publikuje kritický názor vůči jedné politické straně pro jejíž agendu dosud pracoval, rozdíl není téměř žádný. A pokud takový ekonom se nechá okamžitě najmout jinou politickou stranou, stává se plnokrevným politikem, přestože o sobě tvrdí, že je nezávislým ekonomem na soukromé bázi. Pane Pavle Kohoute, rozhodněte se čím jste. V mém skromném zájmu daňového poplatníka je, abyste byl politikem, věrohodným, tedy přiznaným. Jsem dokonce ochoten Vás volit.

Nahlásit

0
+
-

Jaroslav Bolševik007 Diam | 6. 1. 2011 21:48

Pokud mě paměť neklame byly tři privatizační vlny při privatizaci státních majetků -kuponová privatizace, privatizační projekty, strategické pertnerství zbytek se prodával za zbytkovou cenu přes konzolidační agenturu/banku. Při všechprivatizačníchvlnách úředníci rozdávali státní majetky . Odpověď komu je asi rozdávali je jasná. Tomu kdo dal víc a svým přátelům a přátelíčkům. Ti jim pochopitelně poskytli přiměřenou odměnu a tak se navzájem odměňovali a odměňují se dodnes. To už je tak provázané akaždý něco ví na každého, že nemá cenu proti tomu bojovat. Navrhuji legalizovat korupci, stanovit korupční poplatek za každou státní zakázku. Muselo by to být technicky ošetřené, aby se k těm penězům nedostali výběrčí těch poplatků. Také by bylo možné to udělat tak, že by každá bankovka měla svůj čip s GPS, aby se dalodohledat kam ty peníze mizí.--- Teď vážně. Jsem rád, že existují lidi, kteřípřesto, že maji možnost se k té žranici připojit to neudělají. Zdravím B007

Nahlásit

0
+
-

Denis Mandok | 5. 1. 2011 09:56

stále nechápu (resp. chápu lobbystický tlak)
že nerv chce povinný pilíř do soukromých fondů to dodnes nechápu, že
ekonom Pavel Kohout se pod to podepíše.

Nahlásit

0
+
-

Radovan Dell | 5. 1. 2011 09:46

Nestaci, aby Drobil letel bez cavyku, mel byt zatcen a vysetrovan ve vazbe. Toto je spravny postup v zemi, ktera se snazi bojovat proti korupci. Dukazy proti korupci jsou na nahravkach.

Nahlásit

0
+
-

Martin Moravec | 5. 1. 2011 09:07

Inu, máme se na co těšit. Penzijní kočkopes je za dveřmi. Jinak díky za celou sérii rozhovorů v několika médiích. Je dobré si je přečíst a poslechnout, i když je z toho člověku trochu smutno. Přeji hodně úspěchů při budování vlastní investiční společnosti.

Nahlásit

0
+
-