Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Kam kráčíte, odbory?

Filip Mezera | 19. 1. 2011 | Celkem 1 komentář v diskuzi

Vložit komentář

Celkem 1 komentář v diskuzi.

Radovan Dell | 19. 1. 2011 08:19

Když jsem se přestěhoval do Anglie, tak jsem byl velmi překvapen. V některých firmách jsou v odborech snad všichni. Jednoho zaměstnance jsem se ptal, proč a on mi říká, že kdyby firma mohla, tak jim nikdy nezvýší plat a proto musí být v odborech, aby si každý rok vymohli plošné zvýšení platu alespoň o 3% (což se často nestane). Když jsem mu řekl, že jsou firmy, kde odbory nemají (nebo téměř nemají) a navýšení platu probíhá individuálně a tak někteří dostanou i 15%, tak na mě divně koukal a myslím, že mě buď nepochopil a nebo mi nevěřil. Každopádně se mu nelíbilo, že zpochybňuji odbory.

Dnes jsou odbory spíše politika a odboráři mají moc a moc je opojná a dá se využít k vlastnímu obohacení. Není divu, že šéfové odborů jsou na každém rautu s šéfy firmy.

Nahlásit

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK